Fly4free.pl

Kilka dni na najpiękniejszej włoskiej wyspie 💚🤍❤️ Loty i ⭐⭐⭐⭐ Holiday Inn w Cagliari za 1374 PLN

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: DaLiu / Shutterstock
od
1374 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
12.04.2025 - 16.04.2025
Zacznij sezon taniego latania od włoskiego relaksu 🍷⛱️. Złap bilety z Poznania na Sardynię i odpocznij w spokojnej części Cagliari, gdzie zatrzymasz się w 4⭐ Holiday Inn za 1374 PLN 🌤️👙⛱️. Kilka dni we Włoszech na pewno dobrze wpłynie na twoje samopoczucie.

Na włoską wyspę polecisz z Poznania. W obie strony podróżować będziesz liniami Ryanair z przedmiotem osobistym w cenie.

W Cagliari zatrzymasz się w hotelu amerykańskiej sieci IHG, czyli w 4* Holiday Inn. Na jego terenie mieści się dobrze wyposażona siłownia, odkryty basen oraz komfortowo urządzone pokoje. W łazience jest wanna lub prysznic, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

📅 Termin podróży: 12-16 kwietnia
✈️ Wylot z: Poznania
💼 Bagaż: podręczny (40x20x25 cm)
🛏️
 Zakwaterowanie: 4* hotel
🍴
 Wyżywienie: we własnym zakresie
🙋‍♂️ Ilość osób: 
2
👌 Cena za osobę: 1374 PLN

Foto: esky.pl
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »