Tanie loty na Korsykę z Wrocławia za 166 PLN
Atrakcyjna cena przelotów na piękną francuską wyspę - Korsykę. Za bilety w obie strony zapłacicie tylko 166 PLN. Nie zwlekajcie z rezerwacją!
Korsyka to niewątpliwie jedna z najbardziej malowniczych wysp Morza Śródziemnego. Na wybrzeżu znajdziecie wiele plaż, które pozwolą Wam na komfortowy wypoczynek. Wszystkiego dopełni krystalicznie czysta woda, o kolorze lazuru. Zapierające dech w piersiach widoki znajdziecie udając się do wioski Galeria – droga z licznymi serpentynami zapewni Wam niezapomniane wrażenia. Fani trunków powinni koniecznie odwiedzić winnice w Patrimonio.
LOTY
Kliknij i kup bilety z Wrocławia do Paryża i z powrotem
Kliknij i kup bilety z Paryża do Figari i z powrotem
Przeloty dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). Na Korsykę podróżujecie z przesiadką w Paryżu z dwoma bagażami podręcznymi o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.
NOCLEGI
Spośród licznych ofert noclegowych wybrałem dla Was poniższy obiekt: