Urlop w Tajlandii za 1794 PLN. Loty na Phuket z Berlina i 8 noclegów w 3* hotelu
Nie zwlekajcie i już dziś zaplanujcie swoją kolejną podróż. Za 8-dniowy pobyt w Tajlandii zapłacicie tylko 1794 PLN, na tę cenę składają się przeloty w dwie strony zza naszej zachodniej granicy oraz noclegi w 3* hotelu nieopodal plaży.
Położona na Morzu Andamańskim wyspa Phuket, jest jednym z najbardziej popularnych miejsc na świecie. Do miasta Phuket wybierzcie się na zakupy oraz w celu doznań kulinarnych. Na wypoczynek udajcie się na wybrzeże, gdzie możecie oddać się błogiemu lenistwu na jednej z wielu plaż. Na wyspie znajdziecie także wiele ukrytych świątyń oraz pomnik Wielkiego Buddy. Z Phuket możecie wybrać się także na odkrywanie innych pięknych zakątków Tajlandii, takich jak: Krabi czy Wyspa Phi Phi!
Podsumowanie oferty
3* Star Hotel Patong oddalony jest o 5 minut spacerem od plaży. Na terenie obiektu można korzystać z bezpłatnego WiFi, a do dyspozycji gości jest odkryty basen. Nowocześnie urządzone pokoje wyposażone są w klimatyzację, sejf, telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej oraz łazienkę z prysznicem.
- Alanya od 1783 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
- Hurghada od 2139 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
- Sharm El Sheikh od 2814 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?