Wakacje w Maroku za 897 PLN. Loty do Agadiru z Wrocławia i 4 noce (ze śniadaniami) w 4* hotelu
Do Maroka udasz się z wrocławskiego portu lotniczego w terminie 1-5 lipca. W obie strony podróżować będziesz bezpośrednio linią Ryanair z wliczonym bagażem podręcznym.
W Agadirze zatrzymasz się w 4* hotelu Tildi & Spa, który od plaży oddalony jest o jedyne 450 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem AE lub wypożyczonym samochodem.
Termin podróży: 1 – 5 lipca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny o wymiarach 40x20x25 cm
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami
Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacisz 897 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 1051 PLN/2 osoby/4 noce
W Agadirze polecam ci noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Tildi & Spa. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę oraz czajnik elektryczny. Na terenie obiektu mieszczą się dwa baseny oraz centrum fitness. We wszystkich pomieszczeniach będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.
Samochód 341 PLN/pobyt
Masz w planach zobaczyć coś więcej niż plaże w Agadirze? W takim razie wypożycz samochód po przylocie i ruszaj przed siebie.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?