Wakacyjne loty do Porto z Wrocławia od 248 PLN
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży.
Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.Atrakcyjna oferta przelotów do Portugalii w szczycie sezonu urlopowego. Za bilety w dwie strony do Porto zapłacicie od 248 PLN.
W najniższej cenie dostępne są tylko 2 bilety, za kolejne przyjdzie Wam zapłacić 20 PLN więcej.

1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji. 
Obiekt Residencial Monte Carlo położony jest w odległości 250 metrów od stacji metra 24 de Agosto i zaledwie 10 minut spacerem od Muzeum Wojska. Pokoje w hotelu urządzone są w kolorach fioletowym i czerwonym, a każdy z nich posiada łazienkę i jest wyposażony w telewizor LCD, klimatyzację i balkon.
Pomyślcie o wypożyczeniu samochodu już na lotnisku w Porto, dzięki temu w wygodny sposób dojedziecie np. do Lizbony czy Fatimy. Z ubezpieczeniem Icarhireinsurance nie będziecie musieli martwić się o niego w trakcie wynajmu.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Marsa Alam od 2380 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Bodrum od 2598 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Marsa Alam od 1902 PLN na 10 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?