Fly4free.pl

Weekend w zachodniej Polsce: zbiór noclegów w znakomitych obiektach już od 116 PLN/noc

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: booking.com
od
116 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.05.2021 - 30.05.2021

Cenicie sobie komfort i wygodę, ale przy tym nie lubicie szastać pieniędzmi? Idealnie się składa, gdyż mam dla was zbiór noclegów w atrakcyjnych cenach. Weekend nad Morzem Bałtykiem, w sąsiedztwie gór albo city break w wielkomiejskiej dżungli? Wybór należy do was!

Na krótką, 2-dniową wyprawę udać się będziecie mogli w maju. Dostępnych jest wiele terminów obejmujących weekend (piątek-niedziela) – na przykład 14-17.05. Wybierać możecie pomiędzy wycieczką do Poznania, Szczecina, Świeradowa-Zdrój, Świnoujścia oraz Wrocławia.

W każdym z miejsc zakwaterowani będziecie w nowocześnie urządzonym dwuosobowym pokoju z prywatną łazienką albo w gustownych apartamentach typu studio, które składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki.

Hotelod 116 PLN/2 osoby/noc

Zaczynamy od samego “dołu” Polski, tj. od południowego zachodu, gdzie proponuję wam zakwaterowanie w fantastycznym kompleksie Sun & Snow Holiday Mountain Residence. Obiekt położony jest w Świeradowie-Zdroju, w sąsiedztwie domu zdrojowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przenosimy się do stolicy woj. wielkopolskiego, gdzie mam dla was ofertę noclegów w 3* hotelu Lemon Plaza. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie poznańskiego Fortu Va. Wszystkie hotelowe pokoje zostały wyposażone m.in. w aneks kuchenny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kierujemy się bardziej na północ, gdzie mieści się kompleks apartamentów Aquamarina. Ten znakomity obiekt znajduje się w Świnoujściu, w odległości 800 metrów od plaży miejskiej i Morza Bałtyckiego. Natomiast park zdrojowy oddalony jest od apartamentowca o 5 minut spacerem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Błyskawicznie wracamy na południe, gdzie mam dla was ofertę zakwaterowania w 3* hotelu Europejskim Wrocław Centrum. Obiekt znajduje się prawie w samym sercu Wrocławiu, w odległości 900 metrów od rynku głównego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ponownie przenosimy się do Poznania. Tym razem polecam wam noclegi w znakomitym 4* hotelu Mercure Poznań Centrum. Obiekt należący do francuskiej sieci hotelowej Accor, położony jest pomiędzy Zamkiem Cesarskim a ZOO. Od starego miasta hotel oddalony jest o ok. 10 minut spacerem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kontynujemy wędrówkę po zachodnich województwach i tak docieramy do Szczecina. W mieście nad Odrą polecam wam noclegi w obiekcie Residence Aparthotel. Od centrum miasta oraz słynnych Wałów Chrobrego kompleks oddalony jest o kilka minut spacerem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przyszedł czas na ostatni obiekt na przygotowanej przeze mnie liście, a jest nim kompleks Sun & Snow Kwartał Róży Wiatrów. Obiekt mieści się w Świnoujściu, w bliskim sąsiedztwie rzeki Świna. Natomiast miejska plaża oraz Morze Bałtyckie znajduje się w odległości ok. 1 km. od apartamentowca.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Weekend w Polsce

Wiecie, że znakiem rozpoznawczym Szczecina są wznoszące się nad Odrą Wały Chrobrego? To właśnie tam odbywają się najważniejsze imprezy i wydarzenia kulturalne – wybierzcie się na spacer wzdłuż Odry. Nie możecie także pominąć gmachu Muzeum Narodowego, Urzędu Wojewódzkiego i Teatru Współczesnego.

Następnie przejdźcie się na stare miasto i zobaczcie gotycką katedrę św. Jakuba, to drugi najwyższy kościół w Polsce (po bazylice licheńskiej). Co jeszcze? Odwiedźcie Basztę Siedmiu Płaszczy, Rynek Sienny ze Starym Ratuszem oraz renesansowy Zamek Książąt Pomorskich.

Preferujecie relaks i odprężenie? W takim razie wybierzcie Świnoujście, gdzie znajdziecie szeroką plażę, która od kilku lat regularnie zwycięża w plebiscytach na najlepsze tego typu miejsce w kraju. Jest tam czysto i bezpiecznie (certyfikat Błękitnej Flagi). Wybrzeżem warto przejść się do… Niemiec – przed taką wycieczką dopytajcie się w lokalnej informacji turystycznej, czy ze względu na epidemię koronawirusa jest to możliwe. Promenada Świnoujście-Heringsdorf łączy obydwa sąsiadujące ze sobą miasta i kraje, a wspomniany Heringsdorf był jednym z ulubionych kurortów niemieckich cesarzy.

Foto: booking.com
Foto: booking.com
Foto: booking.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »