Fly4free.pl

Zbiór lotów na Sycylię z Katowic, Krakowa i Wrocławia od 280 PLN

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
280 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: wiesdie / Shutterstock
Agrigento, Cefalù, Etna, Taormina, San Vito Lo Capo oraz Syrakuzy – to chyba najpopularniejsze miejsca na Sycylii. Chcesz je zobaczyć? W takim razie skorzystaj z biletów w atrakcyjnych cenach i wybierz się na największą wyspę basenu Morza Śródziemnego.

Na Sycylię podróżować będziesz z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, lotniska Kraków-Balice lub wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika, w okresie pomiędzy marcem i kwietniem.

Do Katanii, Palermo i Trapani polecisz bezpośrednio linią Ryanair z bagażem podręcznym.

Termin podróży: marzec – kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny o wymiarach 40x20x25 cm

Hotel od 278 PLN/2 osoby/noc

W Trapani postaw na noclegi w 4* hotelu B&b Trapani Crystal, który mieści się w sąsiedztwie dworca kolejowego. Najbliższa plaż znajduje się w odległości 5 minut spokojnego spaceru od hotelu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Katanii proponuję ci zakwaterowanie w 3* hotelu Agathae, który znajduje się w samym sercu miasta. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Palermo rekomenduję ci noclegi w 4* hotelu Mercure, który od katedry oddalony jest o 15 minut spokojnego spaceru. Na terenie całego obiektu będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 26 PLN/pobyt

Wypożycz auto po przylocie do Palermo. Mając do swojej dyspozycji samochód, łatwo i wygodnie dojedziesz do miasteczka Cefalu oraz do starożytnego Agrigento.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2025-03-10T17:57:00.329Z przez Wakacje.pl
Przydatne informacje: Sycylia
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty386 PLN
  • Liczba ofert987
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasubrak
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Sycylii
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »