Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4218 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211  Następna
Autor Wiadomość
#4121 PostWysłany: 13 Cze 2024 17:58 

Rejestracja: 01 Wrz 2018
Posty: 43
kostek966, a to ciekawe. jak zakladalem karte kredytowa to mi Pani z oddzialu powiedziala ze w oddziale bede mogl zlozyc wniosek o zwiekszenie limitu (bo przyznali mniejszy limit niz chcialem, a mbank wkoncu po 3 miesiacach zamknal stara karte)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egzotyka w Indonezji: Bali, Komodo, Yogyakarta i Dżakarta w jednej podróży z Warszawy za 3856 PLN Egzotyka w Indonezji: Bali, Komodo, Yogyakarta i Dżakarta w jednej podróży z Warszawy za 3856 PLN
Wakacje w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Riwierze Olimpijskiej za 2364 PLN. Wylot z Warszawy Wakacje w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Riwierze Olimpijskiej za 2364 PLN. Wylot z Warszawy
#4122 PostWysłany: 13 Cze 2024 18:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4642
złoty
Tak mi powiedzieli wczoraj w oddziale, jeśli komuś się udało podwyższyć limit to niech napisze, będę atakował inny oddział
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4123 PostWysłany: 13 Cze 2024 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 178
niebieski
kostek966 napisał(a):
A i jeszcze trzeba uważać, jak się ma zastrzeżony pesel, wtedy też nic się nie załatwi,


Taka jest właśnie idea zastrzegania peselu 😂
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4124 PostWysłany: 13 Cze 2024 22:04 

Rejestracja: 26 Lut 2017
Posty: 359
Ehh, całe Pekao... :) Świetna strona www, świetna apka, a bardzo dużo rzeczy nadal rodem z lat dwutysięcznych...
Bank kontrastów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4125 PostWysłany: 13 Cze 2024 22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1344
srebrny
kameander napisał(a):
kostek966 napisał(a):
A i jeszcze trzeba uważać, jak się ma zastrzeżony pesel, wtedy też nic się nie załatwi,


Taka jest właśnie idea zastrzegania peselu 😂


Rozumiem, że jeśli chcę podjąć jakąś czynność, która nie dotyczy zaciągania nowych zobowiązań, czyli wyrobienie karty dodatkowej, to zastrzeżenie nie ma nic do rzeczy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4126 PostWysłany: 14 Cze 2024 07:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2542
Loty: 410
Kilometry: 578 998
złoty
Mi nawet przy umowie przedwstępnej notariusz kazał wycofać zastrzeżenie. Zatem wydaje mi się przy wszystkich takich czynnościach trzeba to zrobić.
Góra
 Profil Relacje PM off
ncn uważa post za pomocny.
 
      
#4127 PostWysłany: 14 Cze 2024 08:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1565
Loty: 100
Kilometry: 118 252
srebrny
Ja miałem u nich przeboje z nadpłatą na karcie. Była to dość spora kwota i oczywiście żądali opłaty jak za przelew z karty, gdybym chciał ją odzyskać. Poszła zatem reklamacja, procesowali ją 30 dni i w końcu całą nadpłatę łaskawie przelali bezpłatnie na mój ROR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4128 PostWysłany: 14 Cze 2024 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1344
srebrny
No ale to nic dziwnego, przecież chyba nigdzie nie ma klauzuli, że opłata za przelew z konta nie dotyczy nadpłaty. Co innego gdyby Ci nie chcieli zwrócić pieniędzy gdybyś zamykał kartę, ale chyba tego nie dotyczy ta sytuacja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4129 PostWysłany: 14 Cze 2024 09:46 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 662
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Krótki update.

Karta pojawiła się w apce w czwartek (trochę ponad 3 dni po zaakceptowaniu wniosku i wysłaniu karty fizycznej). Oczywiście forumowicze mieli rację, pani na infolinii oraz na czacie nie - można od razu płacic kartą (twierdziły, że trzeba najpierw zrobić to kartą fizyczną z PINem, ech).

Pierwsza transakcja wykonana wczoraj ok. 10, w nocy mile już naliczone - tutaj duży plus, udało się osiągnąć zamierzony efekt.

Jednak jest jeszcze jedna ciekawostka. Zakładając kartę dwa razy pytałem czy jeśli otrzymam ją w połowie miesiąca to wymagany limit do zwolnienia z opłaty (2k w przypadku pakietu złotego) będzie obowiązywał od razy czy dopiero od kolejnego pełnego okresu rozliczeniowego (lipiec). Panie były pewne, że czerwiec będzie z tego zwolniony. W apce widzę, że jednak muszę wykonać operacje o łącznej kwocie powyżej 2k... Czat też tak twierdzi. Pewnie skończy się na reklamacji jeśli tego limitu nie osiągnę w 2 tygodnie...

Ech, sam produkt finalnie wygląda, że działa całkiem spoko ale obsługa Pekao to jakiś jeden wielki dramat na każdej linii - oddział, czat i infolinia. Każdy daje inne informacje, a i tak na koniec sprawdzają się te od użytkowników.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4130 PostWysłany: 14 Cze 2024 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2930
Loty: 436
Kilometry: 830 270
srebrny
Mikolaj2206 napisał(a):
W apce widzę, że jednak muszę wykonać operacje o łącznej kwocie powyżej 2k... Czat też tak twierdzi. .


Zapis w apce o niczym nie świadczy. Wszyscy taki mieliśmy. Nie musisz w niepełnym okresie rozliczeniowym wyrobić limitów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Mikolaj2206 lubi ten post.
Mikolaj2206 uważa post za pomocny.
 
      
#4131 PostWysłany: 14 Cze 2024 10:27 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 662
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Ok, dzięki. Ufam forumowiczom w tej sprawie. Jak widać Pekao powinno zrobić jakąś szeroką akcję szkoleń dla swoich pracowników obsługi klienta :)
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4132 PostWysłany: 14 Cze 2024 10:45 

Rejestracja: 26 Lut 2017
Posty: 359
A przede wszystkim wymienić kadrę na młodszą :D Większość ich pracowników to pracownicy z długoletnim stażem którzy nauczyli się czegoś 30-40 lat temu i już nic nowego nie przyswajają, po prostu czekają na emeryturę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4133 PostWysłany: 14 Cze 2024 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2018
Posty: 167
5 ubezpieczeń w podróży...

to chyba jakaś nowość (ograniczenie do 5)? mam wrażenie, że wcześniej tego nie było. W niższych pakietach te liczby są odpowiednio niższe.

Załączniki:
Zrzut ekranu 2024-06-14 o 12.06.40.png
Zrzut ekranu 2024-06-14 o 12.06.40.png [ 119.3 KiB | Obejrzany 2992 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4134 PostWysłany: 14 Cze 2024 12:35 

Rejestracja: 01 Wrz 2018
Posty: 43
kostek966 napisał(a):
Tak mi powiedzieli wczoraj w oddziale, jeśli komuś się udało podwyższyć limit to niech napisze, będę atakował inny oddział

No i byłem w oddziale jednym, odesłali mnie do oddziału drugiego bo nie było konsultanta od produktów kredytowych...
W drugim oddziale też mnie Pani poinformowała że nie mogę wnioskować o podwyższenie limitu, mogę jedynie wnioskować o nową kartę. No więc powiedziałem że ja sobie zawnioskuje przez internet o nową kartę.
Wchodzę w wniosek o nową kartę - błąd, nie można składać nowego wniosku bo jest istniejący... z oddziału :D :D :D
Dzwonie na infolinie prosząc o anulowanie wniosku - nie mogą xD napisałem reklamacje, teraz pewnie na anulowanie tego wniosku będzie trzeba czekać 30 dni...
Ktoś tutaj wspomniał że świetna strona, świetna apka. ja się nie zgadzam, apka i strona są gorsze od innych banków a procedury są poprostu żałosne w tym banku
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4135 PostWysłany: 14 Cze 2024 12:58 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2416
srebrny
@kostek966 @januszmk jeśli z tym podwyższaniem limitu nie ma dla Was jakiejś pilnej potrzeby (przypominam, można nadpłacić kartę) to poużywajcie i włączcie jedną zgodę - a konkretnie:
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowej elektronicznie
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Bank informacji handlowej, w rozumieniu art. 9 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (np. SMS, e-mail, MMS, system bankowości elektronicznej).

Mi jakiś już czas temu (pisałem tu) wyskoczyła propozycja podniesienia "na klik" i w kilka minut zwiększyłem limit o 100% do właściwie w pełni mnie satysfakcjonującego.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4136 PostWysłany: 14 Cze 2024 13:10 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3439
złoty
A nie musiałeś wszystkiego podawać od nowa? Kosztow dochodow innych kredytów?

Wyslane z telefonu przez Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4137 PostWysłany: 14 Cze 2024 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1565
Loty: 100
Kilometry: 118 252
srebrny
Oferta jest na klik, ale to nie zmienia że i tak trzeba te wszystkie dane podać w formularzu i idzie zapytanie to BIK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4138 PostWysłany: 14 Cze 2024 13:31 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2416
srebrny
@brzemia na pewno było to tylko kilka kliknięć - dochody bank sam podświetlił (wyliczoną kwotę) i chyba tylko musiałem podać limity kk w innych bankach, oczywiście poszło sprawdzenie w BIK (chyba bez tego nikt nie przyzna kredytu), ale dosłownie w chwilę wyskoczyło "decyzja pozytywna" i na drugi dzień rano już widziałem nowy limit. Przyznam, że tak dokładnie nie pamiętam, bo nie zakodowałem szczegółów, ale mam taką świadomość, że było to bardzo proste. Powiedziałbym, że trwało 2-3 minuty całość do decyzji.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia lubi ten post.
brzemia uważa post za pomocny.
 
      
#4139 PostWysłany: 14 Cze 2024 13:44 

Rejestracja: 01 Wrz 2018
Posty: 43
lluukk mam ta zgode wlaczona (jako jedyna) i nic takiego nie mialem. przez 3.5 miesiaca przy limicie 7100zl wydalem prawie 70k a na samym koncie bankowym mialem obrot kilkaset tys. jednak jakis pracownik wczesniej mi powiedzial ze te oferty na klik nie wystepuja przy JDG
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4140 PostWysłany: 14 Cze 2024 14:01 

Rejestracja: 14 Cze 2024
Posty: 1
lluukk napisał(a):
@kostek966 @januszmk jeśli z tym podwyższaniem limitu nie ma dla Was jakiejś pilnej potrzeby (przypominam, można nadpłacić kartę) to poużywajcie i włączcie jedną zgodę - a konkretnie:
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowej elektronicznie
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Bank informacji handlowej, w rozumieniu art. 9 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (np. SMS, e-mail, MMS, system bankowości elektronicznej).

Mi jakiś już czas temu (pisałem tu) wyskoczyła propozycja podniesienia "na klik" i w kilka minut zwiększyłem limit o 100% do właściwie w pełni mnie satysfakcjonującego.


Karte można nadpłacic max 30%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4218 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group