Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4215 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 211  Następna
Autor Wiadomość
#4101 PostWysłany: 12 Cze 2024 11:57 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1886
srebrny
skrzat napisał(a):
Pekao wprowadził właśnie w pełni zdalny proces składania wniosku o Kartę kredytową z Żubrem. Plastik można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej banku

Na to czekałem, niestety trochę się przeliczyłem, jak to w skostniałym Pekao. ;)
Faktycznie wniosek można wypełnić przez neta, decyzja jest podejmowana w ciągu kilku sekund i wogóle cud malina, karta już do mnie jedzie. Jest jednak jeden, malutki problemik. Nie posiadam w Pekao żadnego innego produktu, więc nie posiadam też dostępu do Pekao24. Żeby obsługiwać kartę inaczej niż przez drukowane listy wysyłane Pocztą Polską muszę udać się do oddziału, aby podpisać umowę na Pekao24, czyli na dostęp do karty przez Internet, choć wniosek złożyłem o tę kartę nie inaczej niż przez Internet... no żesz... Chyba się z Pekao nie polubimy, bo do oddziałów nie zwykłem chodzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Lesbos: tydzień w hotelu z all inclusive za 2455 PLN. Wylot z Katowic Wakacje na Lesbos: tydzień w hotelu z all inclusive za 2455 PLN. Wylot z Katowic
Lato w USA: Arizona, Kalifornia, Waszyngton i Utah w jednej podróży z Katowic za 3586 PLN Lato w USA: Arizona, Kalifornia, Waszyngton i Utah w jednej podróży z Katowic za 3586 PLN
#4102 PostWysłany: 12 Cze 2024 11:59 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 661
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
man4business napisał(a):
Nie jest prawdą, że "pierwsza transakcja" musi być wykonana kartą fizyczną. Te brednie powtarzają na infolinii, bo naprawdę nie mają pojęcia. Ja robiłem transakcje natychmiast gdy tylko karta pojawiła się na koncie (na tydzień przed otrzymaniem plastiku)..


Czy po rozpatrzeniu wniosku i informacji, że karta została wysłana pojawiła Ci się ona w peo pay? Wchodząc w "moje produkty" mam info o problemem z połączeniem, natomiast w zakładce karty mam nadal pusto...
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4103 PostWysłany: 12 Cze 2024 12:31 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1983
HON fly4free
Tak, kartę widziałem i używałem od razu gdy się pojawiła na koncie. A pojawiła się coś 2 dni po decyzji (w moim przypadku od razu, wizyta w banku). Tak jak pisałem, na tydzień przed otrzymaniem plastiku, więc panie na infolinii bredzą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mikolaj2206 lubi ten post.
Mikolaj2206 uważa post za pomocny.
 
      
#4104 PostWysłany: 12 Cze 2024 12:34 

Rejestracja: 01 Wrz 2018
Posty: 43
man4business, jakis specjalny typ transakcji? bo tez robie sporo transakcji i nigdy jeszcze nie zablokowali mojej karty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4105 PostWysłany: 12 Cze 2024 12:35 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3437
złoty
Ja robie kilka dziennie. Wirtualnie i fizycznie od samego początku działania pekao w m&more i nie miałem ani jednej blokady

Wyslane z telefonu przez Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4106 PostWysłany: 12 Cze 2024 12:47 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1983
HON fly4free
januszmk napisał(a):
man4business, jakis specjalny typ transakcji? bo tez robie sporo transakcji i nigdy jeszcze nie zablokowali mojej karty
Przepinam transakcje w Curve z innej karty na kartę z Żubrem. Jest to widziane jako taka sama transakcja jaką była w oryginale, czyli internetowa, w terminalu itd. Naprawdę straciłem kilka godzin na całkowicie jałowe rozmowy z konsultantami, którzy nie potrafią NIC z tym problemem zrobić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4107 PostWysłany: 12 Cze 2024 13:18 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 426
niebieski
U mnie po BiT na Żubra pozostaje ta sama transakcja.
Poza tym zmiana na plus w Curve, że po BiT jest zachowana oryginalna pozycja w Timeline. Nie wiem kiedy to zmienili.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4108 PostWysłany: 12 Cze 2024 13:58 

Rejestracja: 01 Wrz 2018
Posty: 43
man4business a probowales skladac reklamacje?
ktos kiedys pisal ze pekao blokowal transakcje przy korzystaniu z bankomatow z curve, ale ze mozna bylo je odblokowac "na wlasna odpowiedzialnosc"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4109 PostWysłany: 12 Cze 2024 14:02 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1983
HON fly4free
Nie składałem formalnej "reklamacji" tylko rozmawiałem do upadłego z konsultantami, że skoro widzą, że wszystko jest ok (bo jest ok), to życzę sobie żeby nikt nie blokował takich a nie innych moich zachowań. Ale pewnie trzeba będzie bardziej formalnie zadziałać... może pomoże. Wypłaty z bankomatu przez Curve u mnie działają bezproblemowo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4110 PostWysłany: 12 Cze 2024 17:13 

Rejestracja: 23 Wrz 2016
Posty: 4
Miałem to samo przy większych kwotach, konsultant na chacie wyjaśnił że to system “inteligentnego” blokowania podejrzanych transakcji. Sam z siebie zaproponował wyłączenie z czego skorzystałem. Od tego czasu wszystko ok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4111 PostWysłany: 12 Cze 2024 19:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 148
Loty: 83
Kilometry: 153 081
hubski napisał(a):
Transakcja z 19.03, mile naliczone.


ale w jakiś systemach banku czy się pojawiają na bieżąco w miles and more?
jak szybko po otworzeniu karty i dodaniu miles and more mile zyskały wam niewygasanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4112 PostWysłany: 13 Cze 2024 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 172
niebieski
Potwierdzam info od @man4business, że karta działa od razu np. via Google Pay. Korzystałem z dobry tydzień, nim przyszła do mnie wersja analogowa.

Natomiast problemów żadnych nie odnotowałem, choć też robię po kilkanaście płatności dziennie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4113 PostWysłany: 13 Cze 2024 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1376
Loty: 248
Kilometry: 403 521
srebrny
Pawellos napisał(a):
jak szybko po otworzeniu karty i dodaniu miles and more mile zyskały wam niewygasanie?


Trudno odpowiedzieć mi dokładnie, ale pamiętam, że "dosyć szybko" :) Sprawdzałem sobie na https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12 i pojawiło się tam "doesNotExpireReason": "Foreign Credit Card"

A jeśli chodzi o dostępność karty po zaakceptowanym wniosku, to w moim przypadku (w maju) w piątek miałem dostarczone i zaakceptowane wszystkie dokumenty, a w następny wtorek karta była już dostępna na stronie/w appce i w pełni funkcjonalna. Fizycznie plastik przyszedł chyba tydzień później, ale jeszcze nie używałem...

Mogę też podzielić się listą wymaganych dokumentów przy prowadzeniu działalności gospodarczej na ryczałcie. Co ciekawe pracownicy Pekao nie potrafili/nie umieli mi tej listy przekazać wcześniej, tylko dopiero w trakcie przeklikiwania przez nich wniosku pojawiły się wymagania, co do potrzebnych dokumentów...
  • Historia rachunku związanego z działalnością za ostatnie 12 miesięcy
  • PIT 28 za ubiegły rok
  • Zaświadczenie z ZUS o niezaleganiu
  • Zaświadczenie z US o niezaleganiu
  • Wydruk z CEIDG
  • Wydruk z SUDOP
  • Dowody wpłaty podatku za ostatnie 12 miesięcy
  • Dowody wpłaty składek ZUS za ostatnie 12 miesięcy
  • Ewidencja przychodów z ostatnich 12 miesięcy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4114 PostWysłany: 13 Cze 2024 14:24 

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 19
Cześć! Miałem dzisiaj lot o 17:00 Lufthansą przez MUC do ATH. Przed chwilą dostałem smsa, że lot jest odwołany i automatycznie przebookowali mnie na Aegan na 18:25. Pierwotny lot zarejestrowałem przez kartę pekao do FlightDelay. Teraz pytanie - czy należy mi się wstęp do saloniku, skoro lot zastępczy odbywa się o więcej niż 60 minut później? Nie dostałem jeszcze żadnego maila z FlightDelay
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4115 PostWysłany: 13 Cze 2024 14:25 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3437
złoty
1. Nie ten wątek
2. Poczekaj. Być może dojdzie za chwilę

Wyslane z telefonu przez Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#4116 PostWysłany: 13 Cze 2024 14:29 

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 19
przepraszam, nie używałem aktywnie tego forum z 10 lat. Możesz proszę podpowiedzieć, który wątek jest lepszy? (sorry za spam)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4117 PostWysłany: 13 Cze 2024 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 11103
HON fly4free
Nie dostaniesz maila z FlightDelay, bo lot nie jest opóżniony, tylko odwołany.
"Flights that are cancelled or rescheduled for the next day (24 hours after the flight's scheduled departure time) will not be deemed as delayed and will be handled by the airline directly via their own compensation process."
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4118 PostWysłany: 13 Cze 2024 15:00 

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 19
no właściwie to jest jeszcze bardziej skomplikowane. Najpierw dostałem maila, że lot jest opóźniony o 50 minut, a po chwili, że w związku z opóźnieniem mojego lotu robią mi rebooking na bezpośredni lot do Aten Aeganem. Z góry założyłem, że cancelled, ale teraz sprawdziłem i widzę, że jest opóźniony o godzinę w MUC - gdzie miałem mieć przesiadkę i po prostu z góry mi zrobili rebooking - prawdopodobnie dlatego, że nie zdążyłbym na przesiadkę do Aten, bo miałem tylko 45 minut.

Czyli nie cancelled, nie rescheduled for the next day, tylko rebooked for alternative flight.

Teraz w sumie może być ciekawa sytuacja, że wpadnie trochę większe opóźnienie w Warszawie - te brakujące 10 minut i dostanę wstęp do saloniku na stary lot od FlightDelayPass gdzie już mam kartę na inny od Lufthansy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4119 PostWysłany: 13 Cze 2024 17:06 

Rejestracja: 01 Wrz 2018
Posty: 43
ten bank pekao ciagle zadziwia... na infolinii nie da sie wnioskowac o wyzszy limit na karcie :D wysylaja do oddzialu...
Góra
 Profil Relacje PM off
Złoty lubi ten post.
 
      
#4120 PostWysłany: 13 Cze 2024 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4632
złoty
Jest jeszcze lepiej, w oddziale też nie mogą, trzeba czekać aż przyjdzie oferta w aplikacji, wczoraj byłem w oddziale, chyba że sami nie wiedzą i jest inaczej, bank jest rzeczywiście wyjątkowym kuriozum pod wieloma względami,
A i jeszcze trzeba uważać, jak się ma zastrzeżony pesel, wtedy też nic się nie załatwi,
I jeszcze jeden problem, na karcie dodatkowej jak już się osiągnie limit wydatków to karta jest zablokowana do czasu nowego okresu rozliczeniowego i nie można nic kupić, normalnie wydawało by się, że bank zarabia na naszych wydatkach, a ten bank nie chce naszej kasy mimo środków na rachunku karty głównej


Ostatnio edytowany przez kostek966, 13 Cze 2024 18:01, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4215 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 211  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group