Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4215 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 211  Następna
Autor Wiadomość
#4041 PostWysłany: 15 Maj 2024 08:30 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2409
srebrny
Hmm - wczoraj płaciłem kartą Pekao podpiętą pod Curve - jestem przekonany, że widziałem obciążenia na kk w banku, dziś ich nie widzę w historii (są widoczne w Curve) i limit dostępny kk mam wyższy niż wczoraj. Ktoś się spotkał z czymś takim?
Dodam, że ze względu na ilość kont i kart "w domu" (żony, moje i córki) prowadzę dość skrupulatną ewidencję w Excelu, więc raczej jest tak, że wczoraj te obciążenia były na karcie w banku a dziś ich tam nie widać i limit wczoraj na koniec dnia na karcie mam zapisany niższy a dziś "podskoczył" a transakcje "zniknęły" - są jak trzeba widoczne w Curve.
Sprawdziłem - kwota się zgadza, na kk limit dostępny się "podniósł" o wartość tych "znikniętych" ;) transakcji.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
First minute: Bali w sezonie za 2787 PLN. Loty z Berlina i 11 nocy w 4* hotelu First minute: Bali w sezonie za 2787 PLN. Loty z Berlina i 11 nocy w 4* hotelu
Wakacje w Tunezji: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu za 2321 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Tunezji: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu za 2321 PLN. Wylot z Wrocławia
#4042 PostWysłany: 15 Maj 2024 09:42 

Rejestracja: 10 Maj 2011
Posty: 138
Moze tak być. Pytanie za co płaciłeś. Np. hotele czy linie lotnicze maja niekiedy przedziwne praktyki pobierania opłat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4043 PostWysłany: 15 Maj 2024 09:45 

Rejestracja: 13 Sty 2014
Posty: 168
niebieski
Tak, taka sytuacja mi się przydarzyła i cichutko czekam, zeby tak pozostało
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
#4044 PostWysłany: 15 Maj 2024 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 535
niebieski
@lluukk jeżeli to był hotel lub lot to sprawdź czy masz potwierdzoną rezerwację.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4045 PostWysłany: 15 Maj 2024 09:48 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2409
srebrny
@grodek Najzwyklejsze w świecie zakupy Biedronka i Leclerc. A robię tam zakupy często i nigdy nie miałem takiej sytuacji.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4046 PostWysłany: 15 Maj 2024 11:15 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1091
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Mnie sie kiedys takie cos przydarzyło, ale juz po kilku godzinach byłem wściekle atakowany próbami obciążeń kk.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4047 PostWysłany: 15 Maj 2024 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4533
srebrny
Paybacki za kartę z żubrem
Załącznik:
Screenshot_20240515_132422_PAYBACK.jpg
Screenshot_20240515_132422_PAYBACK.jpg [ 80.3 KiB | Obejrzany 1578 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rutras lubi ten post.
 
      
#4048 PostWysłany: 15 Maj 2024 13:36 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1328
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
a to nie jest stała oferta? Przedłużana non stop od x czasu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4049 PostWysłany: 15 Maj 2024 16:19 

Rejestracja: 27 Lip 2010
Posty: 251
niebieski
Pierwszy pakiet mil wygasa mi wraz z końcem czerwca. Czy jeśli w czerwcu otrzymam kk Pekao M&M i wykonam nią transakcję to mile zyskają ochronę od razu? Czy ochronę przed wygaśnięciem daje już samo posiadanie aktywnej KK?


Ostatnio edytowany przez yanas, 15 Maj 2024 16:45, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4050 PostWysłany: 15 Maj 2024 16:22 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1328
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Samo posiadanie nie wystarcza, musisz zdobyć jakąś co mile
Góra
 Profil Relacje PM off
yanas uważa post za pomocny.
 
      
#4051 PostWysłany: 15 Maj 2024 20:49 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9010
Cytuj:
Hmm - wczoraj płaciłem kartą Pekao podpiętą pod Curve - jestem przekonany, że widziałem obciążenia na kk w banku, dziś ich nie widzę w historii (są widoczne w Curve) i limit dostępny kk mam wyższy niż wczoraj. Ktoś się spotkał z czymś takim?
Dodam, że ze względu na ilość kont i kart "w domu" (żony, moje i córki) prowadzę dość skrupulatną ewidencję w Excelu, więc raczej jest tak, że wczoraj te obciążenia były na karcie w banku a dziś ich tam nie widać i limit wczoraj na koniec dnia na karcie mam zapisany niższy a dziś "podskoczył" a transakcje "zniknęły" - są jak trzeba widoczne w Curve.
Sprawdziłem - kwota się zgadza, na kk limit dostępny się "podniósł" o wartość tych "znikniętych" ;) transakcji.

@lluukk miałem tak z 3 transakcjami robionymi bezpośrednio kk Pekao, było obciążenie i znikło a samo saldo wróciło jakbym w ogóle nigdy za to nie zapłacił. Też złapałem przez sprawdzanie sald z wydatkami.
Spadł jakiś Lidl za 34 zł i myjnia samoobsługowa, 10+5 zł, ostatecznie po 3 tygodniach wszystko wróciło z datą transakcji jak powinna być, ale z datą księgowania 2 tygodnie później. Transakcje z okolic 30.03
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
#4052 PostWysłany: 16 Maj 2024 08:34 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2409
srebrny
Trochę kiszka z tymi "znikającymi" obciążeniami - dziś to samo u żony - wychodzi na to, że pokazywane w aplikacji saldo dostępne na kk Pekao nijak ma się (u nas) z tym co rzeczywiście powinno być. Najgorsze jest to, że teraz mi się nie zgadza dostępne saldo nawet jak odejmę od niego to co widzę w Curve, że płaciłem a w Pekao nie ma po tym śladu (może saldo się zmienia choć transakcji w historii nie widać)
Mam prośbę - jak ktoś płaci kk Pekao podpiętą pod Curve - niech zobaczy czy u niego też takie cuda się dzieją. Może to sprawka Curve?
Dla mnie to trochę kłopot, bo po normalnie zawsze stan "kasy" w Excelu po wypełnieniu dostępnych środków na kontach i kartach się zgadzał z wydatkami, a teraz nie. Teraz obciążenie "pojawia się i znika i znów pojawia po jakimś czasie" a dostępne środki skaczą. Nie jest to fajne.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4053 PostWysłany: 16 Maj 2024 08:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1565
Loty: 100
Kilometry: 118 252
srebrny
Ostatnio nie płaciłem jakoś namiętnie Kartą z Żubrem via Curve, ale jak obserwowałem takie pojedyncze transakcje w ciągu ostatnich dni to nic dziwnego nie zauważyłem i wszystko było widoczne jak wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4054 PostWysłany: 16 Maj 2024 09:24 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 895
złoty
Od kilku dni dzieją się takie cuda. Też płacę żubrem via curve i połowy transakcji nie widać w historii, połowa znika, saldo jakieś z kosmosu. Nie wiem czy dla transakcji bezpośrednio kartą też tak jest, bo używam tylko via curve.
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
lluukk uważa post za pomocny.
 
      
#4055 PostWysłany: 16 Maj 2024 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2928
Loty: 436
Kilometry: 830 270
srebrny
Ja płacę za to namiętnie i samym Żubrem i Żubrem z Curvią. Nie zaobserwowałam żadnych problemów o których piszecie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
#4056 PostWysłany: 16 Maj 2024 09:36 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 895
złoty
Teraz przyszedł cashback za transakcje internetowe, pojawiło się powiadomienie, a zwrotu nigdzie nie widać :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4057 PostWysłany: 16 Maj 2024 09:51 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2409
srebrny
@elwirka czyli problem nie dotyczy wszystkich, ale jednak coś się dzieje, bo jak widać kilka osób zauważyło coś takiego. No nic zobaczymy czy się unormuje. Dla mnie to bardzo niewygodne, ponieważ prowadzę dość ścisłą obserwację/ewidencję stanu kont/kart i wydatków a na koniec miesiąca robię rozliczenie czy stan w/w mi się zgadza z wydatkami. Robię to od lat i jak się nie naprostuje to na 01.06 nie wiem czy mi się uda zrobić realne porównanie i sprawdzić czy wszystko się zgadza (czyli czy wydana w maju kasa jest równa z tym co wynika ze stanu kont/kart). Takie trochę dziwactwo, ale dzięki temu dokładnie wiem ile wydajemy kasy i widzimy czy nam coś nie ucieka.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#4058 PostWysłany: 16 Maj 2024 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 535
niebieski
h3rlitz napisał(a):
Teraz przyszedł cashback za transakcje internetowe, pojawiło się powiadomienie, a zwrotu nigdzie nie widać :roll:
Miałem to samo. Zwrot pojawił się jakiś tydzień później, wydaje mi się, że po wygenerowaniu wyciągu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
h3rlitz uważa post za pomocny.
 
      
#4059 PostWysłany: 16 Maj 2024 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2928
Loty: 436
Kilometry: 830 270
srebrny
lluukk napisał(a):
Dla mnie to bardzo niewygodne, ponieważ prowadzę dość ścisłą obserwację/ewidencję stanu kont/kart i wydatków a na koniec miesiąca robię rozliczenie czy stan w/w mi się zgadza z wydatkami. Robię to od lat.


Pracujesz może w księgowości?! Jeżeli tylko nie zacząłeś księgować swoich wyciągów bankowych w firmowym systemie, to twoje dziwactwo jest zupełnie nieszkodliwe;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#4060 PostWysłany: 16 Maj 2024 10:45 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2409
srebrny
Nie, nie w księgowości ;) po prostu lubię wiedzieć ile i na co wydajemy. W dłuższym czasie daje to też możliwość obserwacji np. jak zmieniają się wydatki na przestrzeni lat. No i w normalnej sytuacji zauważyłbym np. lewe transakcje moją kartą, ponieważ: stan kasy + przychody - wydatki powinny się zgadzać (no mam tam jakąś małą tolerancję oczywiście).
Dobra ale koniec OT.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4215 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 211  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group