Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 97 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 16 Sty 2013 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 69
Ja dziś byłem na Okęciu o 5 rano a lot miałem 6:30, wizz wykorzystuje łącznie 5 stanowisk check-in, numery to bodajże od 141 do 145. Przy stanowiskach pustki, uzyskanie nowej karty pokładowej nie zajęło mi dłużej niż 5 minut, tak więc spokojnie mogłem stawić się pół godziny później.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Kalabrii za 711 PLN. Loty z Katowic + 3 noclegi ze śniadaniami Wycieczka do Kalabrii za 711 PLN. Loty z Katowic + 3 noclegi ze śniadaniami
Last minute na Rodos: 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 1899 PLN. Z Katowic Last minute na Rodos: 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 1899 PLN. Z Katowic
#42 PostWysłany: 16 Sty 2013 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1380
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
U mnie w poniedziałek nie było aż tak szybko, trochę to dłużej trwało niż 5 minut, ale tragedii nie było. Wiele osób nie potrafi czytać bo mimo, że w kolejce do security było co najmniej kilka kartek z informacją o podchodzeniu do check-in pasażerów Wizzu to jednak z 10 osób było wyciągniętych z kolejki i musieli wracać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 16 Sty 2013 23:21 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 354
niebieski
w poniedzialek lecialem Landryna z Okecia i wchodzac jako ostatni do gata wbiegla parka z kartami wydrukowanymi i wpuscili ich. Czy raz- prawdopodobie mozna przejsc przez security, dwa- pozniej do samolotu na pewno mozna. Nie wiem na ile byla to wyjatkowa sytuacja, ale zawsze...

Cytuj:
Czyli jak ktoś leci LOTem na trasie BZG-WAW i transferowo z kartą Wizz wydrukowaną w necie podejdzie do gate, to go nie wpuszczą, a co za tym idzie 250€ nasze za odmowę przyjęcia na pokład?


z Marisem w tym wypadku musze sie zgodzic, nie wiem czy przypadkiem ta parka nie byla z tranzytu
_________________
Swiat konczy sie tam, gdzie nie dociera Ryanair
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 16 Sty 2013 23:23 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Niestety się myślisz, bo odmowa nie jest od linii lotniczej, więc nie możesz od niej wymagać ewentualnego odszkodowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 17 Sty 2013 01:58 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
Maris93 przecież dobrze wiesz, że na lotnisku WAW jest specjalny punkt do załatwienia takich spraw w strefie odlotów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 17 Sty 2013 10:20 

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 103
Lot z WAW do Luton sobota 6:00. Czy można ryzykować przybycie na lotnisko na 50 minut przed odlotem (tylko podręczny)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 17 Sty 2013 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
GolemXIV napisał(a):
Lot z WAW do Luton sobota 6:00. Czy można ryzykować przybycie na lotnisko na 50 minut przed odlotem (tylko podręczny)?


Przeczytaj tę i poprzednią stronę wątku.
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 17 Sty 2013 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1205
niebieski
GolemXIV napisał(a):
Lot z WAW do Luton sobota 6:00. Czy można ryzykować przybycie na lotnisko na 50 minut przed odlotem (tylko podręczny)?


Ryzykować można ale próba ta będzie raczej bez powodzenia.
Lot o 6 rano jest pierwszą rotacją i zazwyczaj cała procedura związana z boardngiem kończy się troszkę wczesniej. Ponadto po 7 rano jest fala odlotów LO więc są bardzo prawdopodobne kolejki do kontroli bepieczeństwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 17 Sty 2013 17:53 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 138
Loty: 65
Kilometry: 117 167
sylwia_pl napisał(a):
Byłam dziś na lotnisku, wszyscy wizz muszą wymienić karty wydrukowane z net'a.
Od Pana z odprawy check-in usłyszałam "Drukowane karty nie działają i działać nie będą na Okęciu."
Więc nie ma co liczyć, że się sytuacja zmieni. Otwarte były trzy stanowiska Wizz z informacją 'Wszystkie loty', w kolejce było ok 1-2 osób do stanowiska (około godziny 17stej).


Czyli, jeszcze raz muszę stanąć do odprawy, nawet jak na mojej karcie piszę z WAW i do WAW ??. Pytam, bo mam wylot w sobotę do BVA o 6:05 :o i każda minuta o tej porze jest na wagę złota 8-) .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 17 Sty 2013 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
Beniasty napisał(a):
Czyli, jeszcze raz muszę stanąć do odprawy, nawet jak na mojej karcie piszę z WAW i do WAW ??. Pytam, bo mam wylot w sobotę do BVA o 6:05 :o i każda minuta o tej porze jest na wagę złota 8-) .


Wszyscy muszą wymienić, nieważne, że na karcie jest WAW, przykro mi.
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 17 Sty 2013 18:25 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Rozumiem ze jesli lot mam np o 17 a na lotnisku bede o 6 to bez problemu mi te karte wydrukuja ? A co z lotem powrotnym np z Budapesztu tam tez musze drukowac drugi raz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 17 Sty 2013 18:56 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 138
Loty: 65
Kilometry: 117 167
sylwia_pl napisał(a):
Beniasty napisał(a):
Czyli, jeszcze raz muszę stanąć do odprawy, nawet jak na mojej karcie piszę z WAW i do WAW ??. Pytam, bo mam wylot w sobotę do BVA o 6:05 :o i każda minuta o tej porze jest na wagę złota 8-) .


Wszyscy muszą wymienić, nieważne, że na karcie jest WAW, przykro mi.


Dzięki !. Czyli nici ze snu ... :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 17 Sty 2013 19:14 

KubaRzeszow napisał(a):
Rozumiem ze jesli lot mam np o 17 a na lotnisku bede o 6 to bez problemu mi te karte wydrukuja ? A co z lotem powrotnym np z Budapesztu tam tez musze drukowac drugi raz ?


Rozumiem, ze masz wylot z Okęcia i lecisz Wizzairem? Jezeli masz lot o 17 to karte wydrukują Ci najwcześniej około 2 godziny przed odlotem w momencie otwarcia odprawy na lotnisku. Wczesniej raczej nie da rady, przynajmniej ostatnio dostałem takie info od pracownika Wizzaira. W przypadku lotu z Budapesztu wystarczy karta pokładowa, którą sobie wydrukujesz podczas odprawy internetowej.
Góra
 PM off  
      
#54 PostWysłany: 17 Sty 2013 20:16 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
_TEO_ tak z Okecia i Wizzairem . Wielkie dzieki za info :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 19 Sty 2013 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2012
Posty: 369
Loty: 59
Kilometry: 74 028
niebieski
Teraz przy wejściu na Security Chceck pojawiły się takie tabliczki. Ale ludzie nie czytają i też ich cofają do okienek odprawy :)

Natomiast co ciekawe kilkanaście (!!!) osób lecących 16.01 z WAW do FCO miało nieważne karty boardingowe. Powstało zamieszanie przy wpuszczaniu do autobusu ... ale osoby te zostały przez obsługę wpuszczone. Miały normalne karty wizz jak się je drukuje z PDF. Nie pytałem o co kaman ... widocznie zostały przepuszczone przed wejściem na security check bez problemu.

Załączniki:
checkin.jpg
checkin.jpg [ 150.3 KiB | Obejrzany 379 razy ]
_________________
Image

Wish to be on the road again ... next step is ...
don't know yet :)
________________________________________________________

Wybierasz się do Warszawy i potrzebujesz pomocy? Wal śmiało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 19 Sty 2013 12:32 

Rejestracja: 28 Sie 2012
Posty: 11
A co z tymi, co lecą do BUD ?
Teoretycznie przecież nie ma tu zmiany lotniska tak jak ma to miejsce z przekierowanymi z WMI.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 19 Sty 2013 14:12 

Rejestracja: 11 Wrz 2012
Posty: 29
Na infolinii Lotniska Chopina potwierdzają konieczność zgłoszenia się do odprawy na lotnisku. Na party line Wizz Air dementują to. Oczywiście biorąc pod uwagę to, co tu przeczytałem i informację bezpośrednio z lotniska od razu pójdę do odprawy na lotnisku. I szkoda tylko, że Wizz Air wprowadza pasażerów w błąd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 19 Sty 2013 14:47 

Rejestracja: 29 Sie 2012
Posty: 89
Beniasty napisał(a):

Dzięki !. Czyli nici ze snu ... :cry:


Leciałem kilka dni temu też do BVA i niestety doliczając dojazd z Gdańska miałem okazję spędzić nockę
na lotnisku. Po 4.00 można spokojnie podejść wymienić kartę i niedługo później byłem już po drugiej stronie.
Po 5.00 musiało być już dużo osób w kolejce, bo było kilka odlotów o tej godzinie.

Btw. chłodno i głośno jest na tym lotnisku .. nawiewy mają jakieś włączone i co chwilę czyszczą podłogę, wiercą coś ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 20 Sty 2013 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2012
Posty: 55
W sobotę byłem o 4.00 na okeciu i już ustawiła się kolejka na 20 minut stania.
_________________
1908 ldz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 21 Sty 2013 10:43 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
Odprawa na lotnisku w Warszawie ma też jeden plus.

[UWAGA - stosować na własne ryzyko ;)]

Karty pokładowe dla pasażerów z małym i dużym podręcznym są identyczne, więc można zabrać duży za darmo. Ostatnio w tym wątku pisałem, że zauważyłem to lecąc 6 stycznia do Budapesztu (wtedy miałem wykupiony duży) i wczoraj lecąc do Goteborga postanowiłem zaryzykować. Nie było żadnego problemu.

Sumarycznie więc: stawka 10€, do wygrania 10€, do przegrania tyleż samo (gdy w momencie wydawania karty okaże się, że jakimś cudem jest ona "znaczona").
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 97 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group