Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 97 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 22 Sty 2013 17:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7871
z niedzieli, godzina 17 - zero kolejek do odprawy, SC trwał 2min
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Kalabrii za 711 PLN. Loty z Katowic + 3 noclegi ze śniadaniami Wycieczka do Kalabrii za 711 PLN. Loty z Katowic + 3 noclegi ze śniadaniami
Last minute na Rodos: 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 1899 PLN. Z Katowic Last minute na Rodos: 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 1899 PLN. Z Katowic
#62 PostWysłany: 22 Sty 2013 21:35 

Rejestracja: 17 Lip 2012
Posty: 57
Dziś się odprawiałem na loty do Budapesztu i Rzymu i w obu przypadkach drukuje mi tylko powrót czyli Rzym-Warszawa, Budapeszt-Warszawa, więc kart pokładowych na loty z Warszawy nie da się w ogóle wydrukować? Czyli, że w obu przypadkach karty trzeba wydrukować na lotnisku i nie trzeba mieć ze sobą tych nieważnych wydrukowanych w domu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 22 Sty 2013 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
Artexo napisał(a):
Dziś się odprawiałem na loty do Budapesztu i Rzymu i w obu przypadkach drukuje mi tylko powrót czyli Rzym-Warszawa, Budapeszt-Warszawa, więc kart pokładowych na loty z Warszawy nie da się w ogóle wydrukować? Czyli, że w obu przypadkach karty trzeba wydrukować na lotnisku i nie trzeba mieć ze sobą tych nieważnych wydrukowanych w domu?


chwila uwagi na stronie wizz, kliknięcie w żółty pasek i wszystko byś wiedział :)

WAŻNA INFORMACJA DLA PASAŻERÓW PODRÓŻUJĄCYCH Z/DO WARSZAWY
Z powodu licznych zakłóceń operacyjnych na lotnisku w Modlinie (WMI) Wizz Air największa niskokosztowa linia w Europie Centralnej i Wschodniej zdecydowała o przeniesieniu wszystkich lotów w okresie Świątecznym (od północy 17 grudnia do 8 lutego) na lotnisko Chopina (WAW). Zmiana lotniska zapewni niezakłóconą podróż dla naszych 55 000 pasażerów w okresie Świątecznym, którzy w przeciwnym razie narażeni by byli na odwołania i zakłócenia lotów spowodowane brakiem systemu ILS na lotnisku w Modlinie.
Odprawa na lotnisku będzie zwolniona od opłat, ale może wiązać się ze znacznym czasem spędzonym w kolejce do odprawy.
Linie lotnicze Wizz Air potwierdzają przedłużenie swojej tymczasowej działalności operacyjnej na warszawskim Lotnisku Chopina do północy 22 stycznia, oczekując dalszych szczegółów związanych z naprawą pasa startowego na Lotnisku w Modlinie. Podjęcie decyzji o przedłużeniu tymczasowej działalności na warszawskim lotnisku było konieczne, aby umożliwić pasażerom planowanie przebiegu ich podróży, w czasie, gdy Wizz Air nadal oczekuje na aktualne informacje od portu lotniczego w Modlinie.
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 22 Sty 2013 22:09 

Rejestracja: 17 Lip 2012
Posty: 57
Ok.. to czytałem... Tylko, że jak się odprawiałem to wydrukowało mi tylko kartę pokładową w jedną stronę, a kolega, który leci dzień wcześniej mógł wydrukować w obie, dlatego się zastanawiam. Do tego zrobiliśmy jeszcze mały zakład bo on uważa, że ta karta mu wystarczy, a ja mowie, że będzie musial czekać w kolejce na nową... no cóż jutro się okaże kto mial racje :D Choć wydaje mi się że ja...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 23 Sty 2013 09:39 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 138
Loty: 65
Kilometry: 117 167
Ludziska, nie ma co panikować. Wszystko idzie sprawie, nie wiem skąd tyle problemów hmmm. Lecąc do BVA 19.01.13, nie miałem, żadnego problemu z kartą. Byłem odprawiony on-line a podchodząc do check-in'u pokazałem dowód i dostałem nową kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 23 Sty 2013 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2012
Posty: 369
Loty: 59
Kilometry: 74 028
niebieski
Beniasty napisał(a):
Ludziska, nie ma co panikować. Wszystko idzie sprawie, nie wiem skąd tyle problemów hmmm. Lecąc do BVA 19.01.13, nie miałem, żadnego problemu z kartą. Byłem odprawiony on-line a podchodząc do check-in'u pokazałem dowód i dostałem nową kartę.


Jak widać nie każdy będąc 2h przed wylotem ma problemy opisane przez wątkodawcę czyli mnie. My ledwo się wyrobiliśmy - sobota 10:00. Ponoć gorąco jest też we wczesnych godzinach rannych - dużo lowcostów lata od 6:00, sporo charterów leci z wycieczkowiczami itd...
_________________
Image

Wish to be on the road again ... next step is ...
don't know yet :)
________________________________________________________

Wybierasz się do Warszawy i potrzebujesz pomocy? Wal śmiało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 23 Sty 2013 12:49 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 138
Loty: 65
Kilometry: 117 167
cieplix napisał(a):
Beniasty napisał(a):
Ludziska, nie ma co panikować. Wszystko idzie sprawie, nie wiem skąd tyle problemów hmmm. Lecąc do BVA 19.01.13, nie miałem, żadnego problemu z kartą. Byłem odprawiony on-line a podchodząc do check-in'u pokazałem dowód i dostałem nową kartę.


Jak widać nie każdy będąc 2h przed wylotem ma problemy opisane przez wątkodawcę czyli mnie. My ledwo się wyrobiliśmy - sobota 10:00. Ponoć gorąco jest też we wczesnych godzinach rannych - dużo lowcostów lata od 6:00, sporo charterów leci z wycieczkowiczami itd...


Leciałem o 6:05 w sobotę i tak jak napisałem kolejka była ale szło bardzo sprawnie. Myślę, że 20-30 min więcej na wydrukwoanie nowej karty pokładowej to wystarczający czas. Aczkolwiek, każdy zrobi wg. własnego uznania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 23 Sty 2013 13:32 

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 43
Lecę z W6 do Bergamo wylot planowo na 6;30, czyli o 6 zamykają bramki. Przyjazd do warszawy o 4;30 na metro wilanowska i wg warszawa.jakdojade.pl 5:10 jestem na lotnisku, myślicie że dam radę wydrukować nową kartę i zdążyć przed zamknięciem bramek? Może ktoś leci/leciał podobnym lotem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 23 Sty 2013 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2012
Posty: 87
Loty: 95
Kilometry: 178 872
Lecę jutro do Londka o 6.00. Niestety na Okęcie dotrę około 4.30.
Wiem że to mało czasu.
Może mi ktoś powiedzieć gdzie dokładnie mogę dokonać odprawy.
Lecę tylko z podręcznym bagażem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 23 Sty 2013 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 6
nie moge wydrukowac karty pokładowej!

wiem,ze konieczna jest odprawa na lotnisku, ale po przeczytaniu watku nadal nie wiem,czy konieczna jest wydrukowana karta po odprawie online? czy w ogóle to olac, i tylkoz dokumentem podchodze do odprawy i o wydruki żadne nie pytają???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 23 Sty 2013 14:23 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 26
maniakalnie napisał(a):
nie moge wydrukowac karty pokładowej!

wiem,ze konieczna jest odprawa na lotnisku, ale po przeczytaniu watku nadal nie wiem,czy konieczna jest wydrukowana karta po odprawie online? czy w ogóle to olac, i tylkoz dokumentem podchodze do odprawy i o wydruki żadne nie pytają???

Odprawa online polega m.in. na tym, że drukujesz kartę pokładową, tak musisz mieć wydruk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 23 Sty 2013 14:36 

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 248
Henryk, jak wejdziesz na sale odlotów to zauważysz długą kolejkę, to znaczy że tam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 23 Sty 2013 15:41 

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 43
Henryk8 daj znać jak ci poszło z odprawą i czy zdażyłeś na samolot.
ps. masz bagaż rejestrowany czy tylko podręczny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 23 Sty 2013 18:31 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Przeciez napisal ze leci z podrecznym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 23 Sty 2013 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3079
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Astromatrix napisał(a):
maniakalnie napisał(a):
nie moge wydrukowac karty pokładowej!

wiem,ze konieczna jest odprawa na lotnisku, ale po przeczytaniu watku nadal nie wiem,czy konieczna jest wydrukowana karta po odprawie online? czy w ogóle to olac, i tylkoz dokumentem podchodze do odprawy i o wydruki żadne nie pytają???

Odprawa online polega m.in. na tym, że drukujesz kartę pokładową, tak musisz mieć wydruk.

Odprawa online polega na tym że podajesz wszystkie dane które trzeba i klikasz "check-in". Wydrukowanie karty pokładowej to osobna sprawa. Jak zrobisz odprawę, to już sam dokument wystarczy żeby odebrać kartę pokładową na lotnisku. Jak jej nie zrobisz, to pewnie trzeba będzie dopłacić za to że babeczka za Ciebie ją zrobi.
Kozi napisał(a):
Henryk, jak wejdziesz na sale odlotów to zauważysz długą kolejkę, to znaczy że tam.

Nie do końca. Bo może być np długa kolejka do stanowisk lotu bo akurat leci 767 do Chicago. Na tablicy odlotów sprawdzasz w których stanowiskach jest obsługiwana odprawa Twojego lotu, i tam się udajesz.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 23 Sty 2013 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 6
no właśnie mam to samo!!!! nie moge odprawic się online!!!!!!! i myslalam,ze ot moze jakis błąd po mojej stronie... chyba nie każa mi płacic za odprawe na lotnisku?jesli online sie nie da?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 24 Sty 2013 20:31 

Rejestracja: 24 Sty 2013
Posty: 2
Witam mam podobny problem, czy bede musiala zaplacic za odprawe na lotnisku, skoro odprawa online nie jest mozliwa na tym lotnisku? lece z chopina
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 24 Sty 2013 22:36 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
evusiam1992 napisał(a):
Witam mam podobny problem, czy bede musiala zaplacic za odprawe na lotnisku, skoro odprawa online nie jest mozliwa na tym lotnisku? lece z chopina

Witam,
Nie
(czytalas strony w tym watku ?)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 25 Sty 2013 10:46 

Rejestracja: 24 Sty 2013
Posty: 2
Owszem , natomiast nikt wprost nie podzielil sie informacja, ze nie zplacil za odprawe na lotnisku. Jest tylko komantarz- informacja ze strony wizzaira, o odprawie bezplatnej ale wazna do 22 stycznia... chyba ze cos przeoczylam. W kazdym razie dzieki za potwierdzenie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 25 Sty 2013 18:03 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
Właśnie wizz poinformował mnie, że odprawa jest dostępna. Jak myślicie, czy mimo wydrukowanej karty pokładowej będzie problem z wejściem na pokład? Znów będą cofnąć do check in po kartę pokładowa?

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 97 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Olencjaaa oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group