Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Wrz 2022 10:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2016
Posty: 183
Loty: 187
Kilometry: 375 883
Kupiłem sobie lot ARK -> DAR z międzylądowaniem w ZNZ, które trwa 20 minut i widzę, że w obu odcinkach jest realizowane przez samolot o tym samym numerze. Czy ktoś leciał tą trasę i jest w stanie powiedzieć, czy można wysiąść na międzylądowaniu? Kupiłem ten trochę "z ryzykiem", bo ARK -> ZNZ -> DAR kosztował ~300 zł, a ARK -> ZNZ bezpośredni 750 zł, więc chciałbym sobie wyskoczyć podczas międzylądowania, ale nigdy jeszcze nie miałem do czynienia z takim krótkim i zastanawiam się, czy w ogóle wtedy jest opcja wejścia/wyjścia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie: wycieczka z Krakowa za 697 PLN (loty + 2 noce w 4* hotelu) Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie: wycieczka z Krakowa za 697 PLN (loty + 2 noce w 4* hotelu)
Zakintos na tydzień od 2249 PLN. Loty z 3 miast + hotel z all inclusive Zakintos na tydzień od 2249 PLN. Loty z 3 miast + hotel z all inclusive
#2 PostWysłany: 20 Wrz 2022 10:24 

Rejestracja: 29 Lip 2021
Posty: 618
złoty
Możesz sobie wysiąść z samolotu, ale nie musisz. W ZNZ dosiądą się też kolejni pasażerowie. Prawie jak w autobusie ;)
_________________
Image

Z tych ciekawszych zaliczone: Syria, Liban, Izrael, Kosowo, Laponia, Hawaje, Kazachstan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Wrz 2022 10:27 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 23440
Nie do końca. Spora szansa ze będą cię szukać w ZNZ, bo wysiadłeś, a nie powinieneś.
Góra
 Profil Relacje PM off
Czesuaf uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 20 Wrz 2022 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2016
Posty: 183
Loty: 187
Kilometry: 375 883
A to jest jakiś przymus lotu na całym odcinku? Bo wiem, że np trzeba lecieć od początku, żeby móc w następnych odcinkach lecieć, ale w przypadku kiedy wysiądziesz w połowie...to co im to robi właściwie? I czy mogą jakoś zagonić do lotu dalej? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Wrz 2022 10:41 

Rejestracja: 29 Lip 2021
Posty: 618
złoty
Zeus napisał(a):
Nie do końca. Spora szansa ze będą cię szukać w ZNZ, bo wysiadłeś, a nie powinieneś.


Dlaczego spora szansa?
_________________
Image

Z tych ciekawszych zaliczone: Syria, Liban, Izrael, Kosowo, Laponia, Hawaje, Kazachstan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Wrz 2022 12:46 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 9173
Loty: 1018
Kilometry: 979 329
platynowy
Ja leciałem co prawda na innej trasie, ale najpierw było lądowanie na Zanzibarze i potem samolot leciał dalej do Dar. Przy wysiadaniu w ZNZ każdy musiał pokazać kartę pokładową potwierdzającą, że to ZNZ, a nie DAR jest jego miejscem docelowym.
Podobnie było też na zupełnie innych lotniskach, jeżeli część pasażerów leciała do jednego miejsca, a pozostali kontynuowli podróż do innego.
Więc moim zdaniem taki manewr ma minimalne/żadne szanse na powodzenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Czesuaf uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 20 Wrz 2022 13:06 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 23440
To nie lot z typowym transitem (wyjście - wejście do samolot), ale stoi 20 minut na płycie, personel wie ile ludzi wysiada i wsiada. Leciałem tym lotem, ale w drugiej stronie: DAR-ZNZ-ARK i w ZNZ sprawdzali mi Boarding passa jak wychodziłem z samolotu oraz w ZNZ.
Góra
 Profil Relacje PM off
Czesuaf uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 20 Wrz 2022 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2016
Posty: 183
Loty: 187
Kilometry: 375 883
Łee, czyli lipa, no ale trudno, w DAR też ok, ale spróbuję przykombinować z wyjściem jakoś i tak jak będzie możliwość :) Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Paź 2023 21:08 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 253
niebieski
Chyba nie przykombinujesz, bo na moim locie po lądowaniu w DAR również sprawdzali karty pokładowe i cofnęli 2 osoby, które chciały zakombinować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group