Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Gru 2017 14:54 

Rejestracja: 31 Lip 2013
Posty: 118
Loty: 155
Kilometry: 329 354
Kto był w styczniu/lutym w Turcji?

Są tanie wycieczki z TUI w 5 gwiazdkowych Hotelach All inclusive (700-800 zl)

Co można robić w Side na przełomie styczne luty, jak z pogoda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty Qatar Airways do Seulu z Warszawy od 2494 PLN. Dużo terminów Loty Qatar Airways do Seulu z Warszawy od 2494 PLN. Dużo terminów
Tydzień w Agadirze od 2099 PLN. Loty z dużym bagażem z 2 miast + 4* hotel ze śniadaniami Tydzień w Agadirze od 2099 PLN. Loty z dużym bagażem z 2 miast + 4* hotel ze śniadaniami
#2 PostWysłany: 28 Gru 2017 14:55 

Pogoda w Side:
https://weatherspark.com/y/96962/Averag ... Year-Round
Góra
 PM off
rw30 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 28 Gru 2017 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3231
srebrny
^^^^^

absolutnie kapitalna ta strona ze srednimi, nie znalem wczesniej

swietne dane nt sredniej temperatury wody, drill-downs do poszczegolnych miesiecy etc.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kański lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 15 Sty 2018 17:34 

Rejestracja: 07 Sty 2017
Posty: 51
Ja lecę w tą sobotę 20 stycznia.Obawiam się trochę deszcze,jest przewidywalny na czas naszego pobytu.Oby nie był.
A co będziemy robić....spacerować,robić zakupy tureckich specjałów,zwiedzić Antalya ,Side,Belek...jeść...wszak mamy All.zadnych fakultetow w tym zimowym czasie. :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Lut 2018 19:42 

Rejestracja: 07 Sty 2017
Posty: 51
Uzupelnie ..
Byłam jak zaplanowałam ,w Turcji ,wyjazd 20-27 styczeń.Co najważniejsze--- pogoda.Dwa dni słoneczne z opalaniem na leżaku na plaży.reszta dni taka wiosenno jesienna aura jak u nas w Polsce.Raz był taki zimny wiatr ,że musieliśmy założyć kurtki w których przyjechaliśmy,a tak to wystarczył polar.Nie zwiedzilam jak zaplanowałam pobliskich miast Antalyi i Side.Nawet nie chciało nam się ruszać z pięknego hotelu,jego otoczenia i plaży.
Ale jest powód aby wrócić po raz kolejny do Turcji.
Byłam natomiast w Belek ,które jest jedną wielka chinską szmaciarnią .Sklep przy sklepie z podróbkami.Nie weszłam do żadnego.Nie gustuje w
takowych.Zakupy spożywcze zrobilam w dużych marketach.Troche tureckich specjałów.przypraw.
:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group