Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 183 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#121 PostWysłany: 12 Lis 2018 10:14 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 221
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
Ja mieszkałem obok Pratunam Market i jak dla mnie lokalizacja była ok. Tuż obok NIght Market z dobrym żarciem. Metro czy kolejka do BKK w zasięug 10 minut spaceru, jeszcze bliżej terminal promowy z którego można przepłynać za grosze kanałem praktycznie do samego centrum, MBK to max. 30 minut spaceru, a koszt taksówki do Khaosan Road to około 100 batów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty Qatar Airways do Seulu z Warszawy od 2494 PLN. Dużo terminów Loty Qatar Airways do Seulu z Warszawy od 2494 PLN. Dużo terminów
Tydzień w Agadirze od 2099 PLN. Loty z dużym bagażem z 2 miast + 4* hotel ze śniadaniami Tydzień w Agadirze od 2099 PLN. Loty z dużym bagażem z 2 miast + 4* hotel ze śniadaniami
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#122 PostWysłany: 12 Lis 2018 11:22 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 71
Loty: 76
Kilometry: 167 601
Polecam - https://www.booking.com/hotel/th/sribum ... #hotelTmpl

Może nie specjalnie blisko centrum, ale parę kroków do metra i wszechobecnych mototaxi. Ponadto tanio i nowocześnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#123 PostWysłany: 10 Sty 2019 00:00 

Rejestracja: 08 Lip 2016
Posty: 17
Loty: 2
Kilometry: 2 910
Polecicie jakiś nocleg w Bangkoku na miesiąc? Albo gdzie szukać niedrogiego? 1 osoba z prywatną łazienką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#124 PostWysłany: 17 Sty 2019 01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2015
Posty: 57
Na miesiąc to szukaj jakiegoś apartamentu na osiedlu z basenem ;)
https://www.airbnb.pl/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#125 PostWysłany: 17 Sty 2019 01:31 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 23631
Tiaaaak
https://www.pasazer.com/news/40247/sorr ... uslug.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#126 PostWysłany: 17 Sty 2019 05:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2018
Posty: 182
Loty: 114
Kilometry: 287 811
@mrpablo: zdefiniuj "niedrogiego" pls.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#127 PostWysłany: 17 Sty 2019 08:39 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 1027
Loty: 212
Kilometry: 454 253
etnomalczik napisał(a):
Polecam (…)
Może nie specjalnie blisko centrum, ale parę kroków do metra i wszechobecnych mototaxi. Ponadto tanio i nowocześnie.


To ja też polecę nocleg w Bangkoku. Ze zniżką .genius dosłownie parę złotych więcej niż w/w. Standard baaaaaardzo przyzwoity i rzut beretem od BTS (SkyTrain).
Grand Tower Inn Sathorn Hotel

@Zeus - z artykułu który przytoczyłeś (przeczytałem z zainteresowaniem) wynika, że wynajem powyżej miesiąca nie będzie złamaniem prawa. Aczkolwiek umowa najmu zapewne bys się wówczas przydała...

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#128 PostWysłany: 17 Sty 2019 12:36 

Rejestracja: 08 Lip 2016
Posty: 17
Loty: 2
Kilometry: 2 910
@shadowofacloud 1500zł za miesiąc za przyzwoity standard, da radę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#129 PostWysłany: 17 Sty 2019 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2018
Posty: 182
Loty: 114
Kilometry: 287 811
Nie będzie łatwo, ale powinieneś coś znależć - mówię tu o mieszkaniu, bo życie przez miesiąc w hotelu może być męczące.

Szczególnie polecam grupy FB dla expatów szukających mieszkań w BKK, jest ich kilka, z czego najlepsza nazywa się Take Over My Lease (https://www.facebook.com/groups/toml.str.ss.bangkok/). Grupy prowadzone przez agentów nieruchomości są z zasady niechętne osobom wynajmującym krótkookresowo (zazwyczaj oczekują umowy na min. rok).

Za 13000 THB powinieneś znaleźć studio przy Sukhumvit, ale nieco dalej - On Nut, Bang Chak etc. Może Phra Khanong. Wadą takiej opcji jest fakt, że musisz zostawić kaucję - zwykle równowartość 2m czynszu, czasem udaje się wytargować 1 miesiąc. Jest ryzyko, że trafisz na nieuczciwego właściciela, który tej kaucji Ci nie odda.

Jeśli możesz wydać nieco więcej, to polecam apartamenty Greenview w dzielnicy Ekkamai: http://www.greenviewekkamai10.com/accom.html .Studio kosztuje tam 20k THB za miesiąc (plus media i podatek), masz darmowy transport do BTSa i nie ma ryzyka, że nie oddadzą Ci kaucji. Mieszkałem tam przez jakiś czas i podobało mi się - dobra, cicha dzielnica, przy tym dosyć blisko Asoke, które jest bdb węzłem komunikacyjnym.

Jeśli nie przeszkadza Ci życie w hotelu, to w okolicy stacji Nana jest sporo spelunowatych hotelików nastawionych na sexpatów. Nie moja bajka zupełnie, temat znam z opowieści i forów, ale daje się tam znaleźć pokój na miesiąc za ok.10k.

Z airbnb nie korzystałem, ale jeśli zostajesz miesiąc, to będzie to legalne i nie ma ryzyka, że stracisz kaucję.

Poszukaj też tańszych serviced apartments na booking.com, a potem napisz do nich bezpośrednio z pytaniem o stawki za wynajem na miesiąc. Na pewno trafi się co najmniej kilka z tej samej półki co Greenview.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#130 PostWysłany: 20 Sty 2019 15:08 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
W Bangkoku polecam The Berkeley Hotel Pratunam - we wrześniu 2018 płaciliśmy 1100 zł/4 noce w pięknym pokoju na 30 piętrze - trochę niżej, bo około 12 piętra, znajduje się duży basen, z którego goście hotelowi mogą korzystać.
Hotel czysty, wszystko na wysokim poziomie, w pobliżu kilka dużych centrów handlowych, 10 min na piechotę do metra, dużo przystanków autobusowych wokół :) Generalnie nocleg na plus :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#131 PostWysłany: 04 Mar 2019 23:43 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 304
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Lecimy do Tajlandii tylko na 8 dni dlatego postanowilismy 6 noclegow spedzic w Ao nang i zwiedzic wszystkie okoliczne wyspy oraz zaznac odrobinę błogiego lenistwa.
Pozostaje nam ok. 1,5 dnia w Bangkoku i chcemy ten czas jak najlepiej wykorzystać tym samym zastanawiamy się w jakiej dzielnicy najlepiej szukać noclegu żeby nie było wszędzie daleko.
Chcemy zobaczyć Bangkok w pigułce ze względu na okrojony czas stąd to pytanie.
Na pewno świątynie (Wat Pho i Leżący Budda prawdopodobnie ) , Pałac Królewski , ale też China Town , Khao San Road itp.
Fajnie by było też wypić jakiegoś drinka wieczorem przed porannym lotem w jakimś fajnym barze z widokiem.
Może jesteście w stanie coś poradzić ?
Dodam , ze nie wygralem w totka jesli to ma znaczenie pytajac o dzielnice , ale tez nie szukam najtanszego hostelu.
Bedziemy w 3 osoby w tym dziecko i nie chce wydac wiecej jak 100pln za osobe za dobe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#132 PostWysłany: 05 Mar 2019 00:28 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 23631
7 stron w tym temacie, odpowiedzi będą...

Ina bajka, nazywa się mapa booking.com z atrakcjami i noclegami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#133 PostWysłany: 05 Mar 2019 00:42 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 304
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Oczywiście przeczytałem te 7 stron.
Liczyłem na to , że ktoś ostatnio miał podobny dylemat...
Postanowiłem znaleźć coś w okolicy Khao San Road, ale nie na samych Krupówkach , a okolicy :D
Wydaje się , ze to optymalne rozwiazanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#134 PostWysłany: 05 Mar 2019 01:26 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3620
srebrny
na jedna noc tyle dylematow?

bierz cokolwiek co ma dobre opinie, za 3 stowy to i 4* znajdziesz, a jak przy rzece, to doplyniesz promem i do china, i do palacu, i do khao san, ale nie wiem czy z dzieckiem obskoczysz wszystko jednego dnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#135 PostWysłany: 05 Mar 2019 08:15 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 304
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Na 2 noce.
Właśnie dlatego takie dylematy , ze czasu mało , a chciałem żeby było wszedzie blisko.
Okolice Khao San będą chyba ok.
Tak jak napisałeś jest blisko rzeki to doplyne do wiekszosci miejsc , ale tez nie pozbawie sie wieczornego życia - czytaj street food czy jakis sky bar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#136 PostWysłany: 05 Mar 2019 10:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 23631
No to szukaj czegoś obok Sky Baru
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#137 PostWysłany: 05 Mar 2019 10:44 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1446
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Był ktoś w Dinsomon Hotel? Opinie (nie tylko na booking) ma bardzo dobre, lokalizacja chyba ok - przy Democracy Monument, cena dobra. Na forum póki co brak informacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#138 PostWysłany: 05 Mar 2019 12:49 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 304
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Zeus napisał(a):
No to szukaj czegoś obok Sky Baru


Tam bede pewnie max. ze 30 min także nie wydaje mi się żeby to miało być wykładnikiem gdzie brać hotel.
No chyba , że masz taką słabą głowę , że po jednym drinku już Ci ciężko wrócić do pokoju to wtedy rozumiem :lol:
Albo to cena tego drinka może mnie zwalić z noģ i to bardziej prawdopodobne z tego co czytałem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#139 PostWysłany: 05 Mar 2019 14:31 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2444
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
dzis masz Miramar Hotel za 110zl na 3 osoby. 1,5km od khao san
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#140 PostWysłany: 05 Mar 2019 14:48 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1446
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Dlaczego ten? Nigdy nie byłem w BKK więc mogę się nie orientować, ale opinie ma raczej słabe, lokalizacja idealna nie jest. Cena... dobra, ale jeżeli to nie jest priorytet (a w pytaniu budżet był prawie 3 razy wyższy), to da się znaleźć dużo lepiej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 183 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group