Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Poruszanie się między lotniskami w Londynie: londyn-polaczenia-miedzy-lotniskami-lhr-lgw-lcy-sen-stn-ltn,1273,86305


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Luton-Stansted
#21 PostWysłany: 20 Lut 2014 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2076
srebrny
Przerabiane kilka dni temu, nationalexpress - szybko i sprawnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty (z dwiema dużymi walizkami) na Filipiny z Warszawy za 2665 PLN. Kilka terminów Loty (z dwiema dużymi walizkami) na Filipiny z Warszawy za 2665 PLN. Kilka terminów
Dominikana na wypasie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 6501 PLN. Bezpośrednio z Warszawy Dominikana na wypasie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 6501 PLN. Bezpośrednio z Warszawy
 Temat postu: Re: Luton-Stansted
#22 PostWysłany: 20 Lut 2014 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 138
Teoretycznie easybusem można złożyć tę podróż od 4 funtów, ale rzeczywiście najwygodniej będzie w ten sposób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Luton-Stansted
#23 PostWysłany: 20 Lut 2014 20:54 

Rejestracja: 23 Gru 2012
Posty: 299
Loty: 225
Kilometry: 284 723
niebieski
autobusem nr 100 do Hitchin a nastepnie autobus nr 700 do Stansted, kost okolo 10 funtow czas podrozy okolo 3 godzin bo to sa autobusy ktore jada przez wszystkie wioski
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Luton-Stansted
#24 PostWysłany: 13 Mar 2014 16:50 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 112
Pytania dotyczą przejazdów National Express.
Zakładam, że jak się nie zdąży na zakupiony przejazd to przepada?
Nie wiem czy kupić na wcześniejszą godzinę czy na późniejszą. Jak z punktualnością u nich?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Luton-Stansted
#25 PostWysłany: 13 Mar 2014 17:09 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
jak masz jeszcze chwile czasu do odjazdu to mozesz poobserwowac jak to wyglada na biezaco:
https://coachtracker.nationalexpress.com/
wpisujac numer lini (z tego co wiem to 777, 767 i 737 kursuja na tej trasie) mozesz sprawdzic faktyczne czasy odjazdow/przyjazdow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Luton-Stansted
#26 PostWysłany: 13 Mar 2014 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Jak chcesz ze Stansted jechać to stamtąd są punktualnie, bo tam jest terminal. W Luton może być różnie.

Ja jak jeżdżę nimi to zwykle kupuję bilet już na miejscu bo nigdy nie wiem ile mi wyjście z samolotu zajmie - na Luton ostatnio była awaria systemu na kontroli paszportowej i czekaliśmy jakieś 40 minut - a byliśmy na początku kolejki. Nie chcę wiedzieć ile czekali Ci co wyszli ostatni z samolotu...
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Luton/Stansted
#27 PostWysłany: 16 Lut 2015 23:07 

Rejestracja: 24 Gru 2011
Posty: 41
Loty: 32
Kilometry: 35 695
Witam, mam pytanie, czy ktokolwiek wie jak najtaniej się dostać z tych lotnisk do Huddesdon?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Luton/Stansted
#28 PostWysłany: 16 Lut 2015 23:54 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 130
pociągiem ze Stansted do stacji RYE HOUSE albo BROXBOURNE - operator GREATER ANGLIA, http://www.abelliogreateranglia.co.uk/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Luton-Stansted
#29 PostWysłany: 17 Lut 2015 00:17 

Rejestracja: 06 Lis 2014
Posty: 34
Loty: 48
Kilometry: 90 575
nesssssa85 napisał(a):
Pytania dotyczą przejazdów National Express.
Zakładam, że jak się nie zdąży na zakupiony przejazd to przepada?
Nie wiem czy kupić na wcześniejszą godzinę czy na późniejszą. Jak z punktualnością u nich?



ja korzystałem kilka razy EB i NE i nikt tam nie patrzył na godzinę a byłem zarówno godz wcześniej jak i 2 godz później od rzeczywistej godz na bilecie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 11 Mar 2015 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3231
srebrny
czy zna ktos jakis tani sposob na dojazd ze Stansted na Luton i vice versa inny niz national express bus?

interesowalo by mnie cos w stylu taniego przewozu osob czy tez taxowka typu 'dojazd na lotnisko' [czasem w UK sa takie uslugi - jest wtedy stala oplata w przypadku dojazdu od-do, nie wg taxometru], tak w opcji z paragonem jak i bez [typu 'pan janek dowiezie tanio i bez zbednych formalnosci']

z gory dzieki
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Luton-Stansted
#31 PostWysłany: 11 Mar 2015 21:37 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
bugimen napisał(a):
nesssssa85 napisał(a):
Pytania dotyczą przejazdów National Express.
Zakładam, że jak się nie zdąży na zakupiony przejazd to przepada?
Nie wiem czy kupić na wcześniejszą godzinę czy na późniejszą. Jak z punktualnością u nich?



ja korzystałem kilka razy EB i NE i nikt tam nie patrzył na godzinę a byłem zarówno godz wcześniej jak i 2 godz później od rzeczywistej godz na bilecie

jesli masz kupiony bilet w "standard rate" bilet jest wazny nawet jak sie spoznisz nie ma problemu, jesli kupisz w opcji "funfare" tylko na dana godzine. Lotniskowe w 99% wystepuja w opcji standardowej wiec bez roznicy czy przyjdziesz wczesniej czy sie spoznisz i tak Cie wezmie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group