Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 660 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 09 Sty 2014 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
@szczota1992: pisałem na poprzedniej stronie o lfc. Musisz śledzić stronę z info o sprzedaży i tam będzie kiedy jest general sale. Na słabszego rywala zazwyczaj coś trafia do GS, ale trzeba sobie dokładnie przypilnować terminu sprzedaży biletów, bo znikają w 3 minuty.

@mkobyszewski: jakoś mnie nigdy nie ciągnęło na City, ale ten mecz się zapowiada całkiem nieźle. Widzę, że z biletami dość lajtowo, skoro nawet na Chelsea ciągle bilety dostępne, mimo że General Sale od ponad tygodnia. A skąd planowałbyś lecieć?
Góra
 Profil Relacje PM off
liver87 lubi ten post.
 
      
Loty Lufthansą na Gran Canarię i Lanzarote z 5 polskich miast od 692 PLN Loty Lufthansą na Gran Canarię i Lanzarote z 5 polskich miast od 692 PLN
Lato: fly&drive w Czarnogórze za 547 PLN. Loty z Katowic + wynajem auta na 7 dni Lato: fly&drive w Czarnogórze za 547 PLN. Loty z Katowic + wynajem auta na 7 dni
#122 PostWysłany: 09 Sty 2014 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
@kiew wiem wiem czytałem Twój poradnik i jestem bardzo wdzięczny, nawet nie wiesz jak mi pomogles, choć sporo wiedziałem już wcześniej będąc na lfc.pl. Powiedz mi jak czysto teoretycznie oceniasz szanse znalezienia trzech biletów obok siebie? Ja szykuje się na Sunderland 8.03;)

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 09 Sty 2014 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
W tym sezonie to tylko na Swansea i Sunderland własnie są szanse. Jeżeli chodzi o dostępność to może mieć na to wpływ forma Liverpoolu. Jeśli utrzymają się do tego czasu (a będzie to już 29 kolejka) w walce o mistrzostwo to może być średnio, ale myślę że mimo wszystko coś do kupienia będzie. Jeśli chodzi o 3 miejsca obok siebie to myślę, że szanse są. Widziałem takie miejsca w systemie sprzedaży, widziałem też nawet kilkanaście miejsc obok siebie (podejrzewam, że jakieś zwroty z fanklubu, bo oficjalne fankluby swoimi kanałami zamawiają).

Na planie stadionu podczas sprzedaży dostępność biletów w sektorach oznaczona jest kolorami. Szare są niedostępne, czerwone to niska dostępność, pomarańczowe/żółte - średnia i zielone wysoka. Także jakby był jakiś sektor na pomarańczowo to zacznij od niego, zwiększysz swoje szanse.

Chyba, że zależy Ci na konkretnym sektorze to wtedy gorzej. Z sektorami jest o tyle dobrze, że rozbieżność między najdroższymi, a najtańszymi sektorami to max. 50zł. To w skali całego kosztu wyjazdu dużo nie jest, więc można się skupić na szukaniu dogodnego miejsca, a nie przejmowani ceną.

2 tygodnie wcześniej przed Sunderlandem będzie sprzedaż na mecz z Swansea, jak masz czas to wtedy sobie spróbuj jak to działa i na próbę dojdź aż do fazy płatności, tylko nie płać. Wtedy przy zakupie właściwym nic Cię nie zaskoczy :)
Góra
 Profil Relacje PM off
liver87 lubi ten post.
 
      
#124 PostWysłany: 09 Sty 2014 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Słuszne spostrzeżenia.. Problem jest też z przelotem trochę. Jak sadzisz brać samolot wczesniej i nocleg w ciemno z nadzieją, że uda się zakupić bilety? I jeszcze jedno: zakładając konto na stronie oficjalnej w jaki sposób otrzymam bilety kupione na general sale?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 09 Sty 2014 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Co do biletów to zostaną one wysłane pocztą (po tygodniu od zakupu miałem je już w skrzynce, a w międzyczasie było boże narodzenie) na adres podany podczas rejestracji. Jakby coś było nie tak to po kontakcie z klubem można też odebrać przed meczem.

A co do rejestracji konta to jeszcze jednej ważnej rzeczy chyba nie napisałem, więc gwoli ścisłości dodam dla zakupu biletu rejestrujemy się z poziomu sklepu czyli : https://tickets.liverpoolfc.com/PagesPu ... /home.aspx , a nie z głównej strony. To są dwa różne konta. Rejestrując się przez stronę biletową otrzymamy fancard no. potrzebny potem do zalogowania i zakupu biletów, rejestrując się głównego serwisu klubu nie otrzymamy takiego numeru.

A jeśli chodzi o loty i hotel to już sam musisz podjąć decyzję. hotelu bym nie rezerwował na pewno, loty jakby były w dobrej cenie ( w takiej żebym przełknął niewykorzystanie ich). W okresie zimowy bilety są teoretycznie ciągle w dobrych cenach na te mniej więcej 4 tygodnie przed lotem jak kupisz bilety na mecz, ale gwarancji Ci oczywiście nikt nie da, że się uda. Mi się udało już po zakupie biletów na mecz wyrwać też lotnicze za 110 zł RT (piątek - niedziela).
Góra
 Profil Relacje PM off
liver87 lubi ten post.
 
      
#126 PostWysłany: 09 Sty 2014 16:05 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 365
@Kiew: planuje wstepnie z Lodzi ale moze sie okazac ze bede lecial od siebie z Wiednia. albo Bratyslawy (ew. Brünn albo Linz)
Lot z Lodzi do Liverpoolu wyglada tanio ok 30€ a powrot myslalem nad Liverpool-Innsbruck i potem dojazde sobie rajljet'em do Wiednia

co do biletow obawiam sie ze moze nie byc tak kolorowo, Mcity-Barcelona jest zapowiadany jako mecz hitowy i bilety do General Sale trafia dopiero po 17 stycznia (wtedy bilety beda do sprzedazy dla zwyklych Blue Members, bez limitu punktow),
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 09 Sty 2014 22:56 

Rejestracja: 07 Sty 2012
Posty: 271
Loty: 27
Kilometry: 41 527
niebieski
a moze orientuje sie ktoś ile kosztują bilety u koników przed meczem? Dużo droższe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 10 Sty 2014 01:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
jakubciu napisał(a):
Viagogo jak najbardziej bez problemu, również wysyła bilety, nawet na Polski adres, ale ceny przeważnie są wyższe niż normalnie. Teoretycznie w Anglii zawsze pod stadionem są koniki:)) więc jeśli nie masz do kupienia 5 biletów tylko 1-2 to taka opcję również bym rozważał.


To akurat do końca prawdą nie jest. Koników w Anglii jest stosunkowo mało, bo na większości obiektów wchodzi się na bilety kodowane na kartach kibicach i jest bardzo mało biletów papierowych w obiegu, więc i małe pole do popisu dla koników.

Nie wiem jak z Manchester City to wygląda, ale generalnie w Anglii.

A co do Viagogo to zazwyczaj jest to ździerstwo, ale jest kilka klubów w Europie które za pośrednictwem viagogo prowadzą swój oficjalny "Exchange". Także akurat w przypadku City viagogo nie musi być złym i takim drogim wyborem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 15 Sty 2014 19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 796
Loty: 146
Kilometry: 246 015
niebieski
Pomożecie ?

Chciałbym wiedzieć w jakim sektorze jest moje miejsce -

MATTHEW HARDING LOWER
Section Lower Row B Seat 161

Nigdzie na internecie nie ma szczegółowych planów...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 15 Sty 2014 19:25 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
http://www.chelseafc.com/seating-plan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 15 Sty 2014 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 796
Loty: 146
Kilometry: 246 015
niebieski
wojtol napisał(a):
To już sprawdzałem, chodziło mi raczej w którym sektorze znajduje się miejsce... od L08 do L16
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 15 Sty 2014 20:21 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
drugi rząd od dołu , miejsce między 80 i 203 (wg.zdjęcia)

Załączniki:
chelsea.JPG
chelsea.JPG [ 84.43 KiB | Obejrzany 1657 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 20 Sty 2014 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Ok, ja już po meczu. Polecam 1 rząd, zupełnie inne spojrzenie na mecz i można podać rękę właścicielowi klubu i do kamery pokrzyczeć.

A co do praktycznych rad to:
1. W centrum duży sklep z pamiątkami (w Liverpool One), ale też bardzo oblegany, więc w dni meczowe może mieć braki w wyposażeniu, więcej asortymentu było w sklepie stadionowym (trzeba się tylko liczyć, że na wejście można czekać nawet kilkanaście minut, bo wpuszczają partiam). W koło stadionu oczywiście pełno gadżetów, szalików, czapek itp. itd. Ceny właściwie takie same jak w oficjalnym sklepiku, ale jest więcej wzorów do wyboru.

2. Na stadion wszedłem z butelką wody w plecaku i nikt tego nie sprawdzał, z tego co widziałem to nie byłem jedyny, więc wychodzi na to, że w ogóle tego nie sprawdzają. W ogóle nie byłem sprawdzany na wejściu na stadion

3. Dla fanów piwa dobre wiadomość, Carlsberg można sobie wypić pod trybuną. Zarówno butelkowany jak i lany. Zakaz tylko wchodzenia z tym na trybunę.

4. Dojazd najlepiej kupić bilet całodniowy (na kursach w tą i z powrotem już się opłaci) i wtedy dojeżdżamy kolejką do stacji Sandhills i tam wsiadamy w podstawione pod stację (pierwszy kurs 2h przed meczem) Soccerbus. Droga powrotna dokładnie tak samo, idziemy na Soccerbus, tam przy wsiadaniu pełna kultura, dużo autobusów, kolejka stoi i nikt się nie wpycha, autobus odjeżdża jak skończą się miejsca... siedzące. Myśmy czekali w kolejce 10 minut dosłownie, a wyszliśmy grubo po gwizdku. Można też kombinować z autobusami (kilka ich jeździ w okolice stadionu) albo kolejką podjechać dwie stacje dalej i zafundować sobie 20-30 minutowy spacer do stadionu, ale dla osoby nie znającej miasta opcja kolejka+soccerbus jest najszybsza. Generalnie jest chyba najszybsza i najwygodniejsza.

5. Z wnoszeniem półprofesjonalnego sprzętu fotograficznego też nie było problemu, nie można tylko robić zdjęć z flashem.

I to już chyba wszystko :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#134 PostWysłany: 28 Sty 2014 02:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 880
Loty: 251
Kilometry: 475 688
niebieski
Witam.
Pytanie z innej beczki. Czy korzystał ktoś z biletów z punktów skywards (Emirates)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 29 Sty 2014 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Wracając do tematu Liverpoolu: dzisiaj przećwiczyłem zamawianie biletów na Swansea (general sale) i rada na przyszłość: wchodźcie 15 minut przed rozpoczęciem sprzedaży, albo może i 20 minut. Ja dziś wszedłem jakieś 7 minut przed 12tą i czekałem 15 minut aż udało mi się "wepchać" w kolejkę i z biletów nie zostało już praktycznie nic.
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 29 Sty 2014 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Potwierdzam, zresztą pisałem o tym na poprzedniej stronie :)

Tylko trzeba jeszcze pamiętać, że sesja wygasa po 5 minutach braku aktywności na stronie, więc trzeba co jakiś czas się przeklikać między zakładkami na ich sklepiej. Żeby nie zalogować 15 minut wcześniej, a potem odejść od kompa na 10minut... :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Mecz chelsea
#137 PostWysłany: 20 Lut 2014 11:58 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 15
Witam, interesuje mnie mecz chelsea na ich stadionie w jak najniższej cenie, może to być mecz towarzyski. Szukam w internecie i znalazłam jedynie mecz który był w styczniu. Orientuje się ktoś może kiedy następny taki mecz będzie miał miejsce? I w jaki sposób można dostać bilety na taki mecz?
Dziękuje za wszelką pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Mecz chelsea
#138 PostWysłany: 20 Lut 2014 12:06 

takie informacje najlepiej zdobyć i popytać na forach fanów Chelsea Londyn
http://www.chelsealondyn.pl/forum/

planowanie wyjazdu bardzo ciężkie, bo tam pierwszeństwo mają mecze Pucharu Anglii i gdy Chelsea Londyn awansuje w tych rozgrywkach to mecze ligowe są przekładane na inny termin
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Mecz chelsea
#139 PostWysłany: 20 Lut 2014 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2945
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
magdaaaaaaaaaa napisał(a):
Witam, interesuje mnie mecz chelsea na ich stadionie w jak najniższej cenie, może to być mecz towarzyski. Szukam w internecie i znalazłam jedynie mecz który był w styczniu. Orientuje się ktoś może kiedy następny taki mecz będzie miał miejsce? I w jaki sposób można dostać bilety na taki mecz?
Dziękuje za wszelką pomoc :)


Biorąc pod uwagę, że Chelsea ma na głowie ligę angielską, Ligę Mistrzów,a większość składu jeszcze mecze reprezentacyjne i Mundial przed sobą to nie sądze, żeby były w planie jakieś mecze towarzyskie.

Lepiej poluj na ligę angielską z jakimiś słabszymi rywalami.

Chelsea odpadła z FA Cup
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Mecz chelsea
#140 PostWysłany: 20 Lut 2014 12:23 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 144
Byłem ostatnio na jednodniówce w Londynie w niedzielę, na meczu Tottenham-Everton. I taki wyjazd z czystym sumieniem polecam, szczególnie że dosyć łatwo o bilet (tzn i tak trzeba się tym tematem zająć odpowiednio wcześnie, ale bilet sporo łatwiej kupić niż np. na Liverpool).

Po drodze z Luton na White Hart Lane jest Emirates, więc jak ktoś planuje piłkarski wypad to można to fajnie połączyć (np. ze zwiedzaniem stadionu, choć nie wiem jak to wygląda w dniu meczu rywali- bo te stadiony są dość blisko siebie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 660 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group