Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 660 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Mecz chelsea
#141 PostWysłany: 20 Lut 2014 12:24 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 15
A orientujecie się czy na każdy mecz potrzebny jest membership?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty Lufthansą na Gran Canarię i Lanzarote z 5 polskich miast od 692 PLN Loty Lufthansą na Gran Canarię i Lanzarote z 5 polskich miast od 692 PLN
Lato: fly&drive w Czarnogórze za 547 PLN. Loty z Katowic + wynajem auta na 7 dni Lato: fly&drive w Czarnogórze za 547 PLN. Loty z Katowic + wynajem auta na 7 dni
 Temat postu: Re: Mecz chelsea
#142 PostWysłany: 20 Lut 2014 12:45 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 15
pepe86 a jak kupiłeś bilety? Ja właśnie przeglądam strone http://www.viagogo.co.uk/chelseafc/Spor ... s/E-552148 i strasznie tanie te bilety.. Znacie może tą strone?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Mecz chelsea
#143 PostWysłany: 01 Mar 2014 23:09 

Rejestracja: 04 Kwi 2012
Posty: 46
A więc. Przede wszystkim nie przypominam sobie sparingu Chelsea na własnym stadionie. Mecze towarzyskie kluby rozgrywają tylko przed sezonem, i to najczęściej w ramach tourów na innych kontynentach.

Jeśli oczekujesz jak najtańszych biletów to w grę wchodzą mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów, mecze Pucharu Anglii oraz Pucharu Ligi (wszystkie po 30Ł) - żadnego już jednak takiego nie będzie w obecnym sezonie.

W kwestii viagogo - jest to bezpieczne 'źródło' zakupu biletów, lecz przede wszystkim do tego konieczne jest posiadanie Membershipa. A ceny są niskie jeśli patrzysz na kategorię OAP, Child czy Junior. Pozostałe, bez żadnych zniżek już zaczynają się od ok. 50Ł.

I kończąc.. na mecz na Stamford Bridge da się kupić bilet bez posiadania Membershipa, w tzw. General Sale do której trafiają bilety po wcześniejszych fazach sprzedaży. Oczywiście nie na mecz z hitowym rywalem, ale w obecnym sezonie na starcia ze Stoke czy Sunderlandem... kto wie... myślę, że szansa jest. Mecze 5. i 20. kwietnia - sprzedaż w General Sale (jeśli w ogóle) odpowiednio 17. i 24. marca. Ceny od 52Ł. Jeśli czegoś jeszcze nie wiesz, śmiało pytaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Mecz chelsea
#144 PostWysłany: 02 Mar 2014 12:08 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 58
Loty: 113
Kilometry: 222 169
Nie przesadzajmy z ceną membershipa. Ja za swój (wersja international) płaciłem £30.
A posiadając go ma się pewność, że spokojnie kupi się bilet na mniej ważne mecze, a poprzez viagogo można się pokusić nawet o te ważniejsze (oczywiście po wyższej cenie), bo nie ma tam obostrzeń na punkty lojalnościowe. A z general sale bywa na prawdę różnie.

Więc jeśli ktoś się chce wybrać na jakiś mecz to warto rozważyć jego zakup. Z tym, że na obecny sezon już się go nie kupi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Mecz chelsea
#145 PostWysłany: 02 Mar 2014 20:44 

Rejestracja: 04 Kwi 2012
Posty: 46
Oczywiście, membership ma swoje zalety. Tańsze bilety (o 5Ł), większy priorytet przy ich zakupie w przypadku regularnych wyjazdów, dostęp do ChelseaTV (w przypadku International)... Ale jeśli ktoś nie planuje być na Stamford Bridge więcej niż raz w sezonie, to jest to mimo wszystko spory wydatek. Tym bardziej, że chcąc jechać z kimś i siedzieć obok niego - albo ten ktoś też musi mieć membership, albo możesz dopiero kupować bilety w ostatniej fazie sprzedaży. Bodajże dzień przed General Sale.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 07 Mar 2014 16:40 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 897
niebieski
Zastanawiam sie nad wyjazdem na premier league w dniach 5-6 kwietnia:

sobota: Newcastle-Man Utd/Chelsea-Stoke
niedziela: Everton-Arsenal/West Ham-Liverpool
ewentualnie poniedzialek: Tottenham-Sunderland

Na pierwszy miejscu podalem mecze pierwszego wyboru dla mnie.
Jesli chodzi o poniedzialek to pierwotnie tego nie planowalem - podaje tylko jako opcje.

Ktos z forum bylby zainteresowany takim wypadem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 07 Mar 2014 18:07 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 684
niebieski
Kiedyś byłem na meczu West Hamu, atmosfera bardzo fajna. Jak widzę, mecz z Liverpoolem, czyli piłkarsko nieźle. Polecam ten wybór.

Wysłane z mojego LT18i
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Mlody, 08 Mar 2014 00:08, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 07 Mar 2014 22:43 

Rejestracja: 11 Cze 2013
Posty: 39
Loty: 49
Kilometry: 82 901
dyneck napisał(a):
Zastanawiam sie nad wyjazdem na premier league w dniach 5-6 kwietnia:

sobota: Newcastle-Man Utd/Chelsea-Stoke
niedziela: Everton-Arsenal/West Ham-Liverpool
ewentualnie poniedzialek: Tottenham-Sunderland

Na pierwszy miejscu podalem mecze pierwszego wyboru dla mnie.
Jesli chodzi o poniedzialek to pierwotnie tego nie planowalem - podaje tylko jako opcje.

Ktos z forum bylby zainteresowany takim wypadem ?


A jaka szansa na wejściówki ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 08 Mar 2014 09:26 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 897
niebieski
sanderfjord napisał(a):
dyneck napisał(a):
Zastanawiam sie nad wyjazdem na premier league w dniach 5-6 kwietnia:

sobota: Newcastle-Man Utd/Chelsea-Stoke
niedziela: Everton-Arsenal/West Ham-Liverpool
ewentualnie poniedzialek: Tottenham-Sunderland

Na pierwszy miejscu podalem mecze pierwszego wyboru dla mnie.
Jesli chodzi o poniedzialek to pierwotnie tego nie planowalem - podaje tylko jako opcje.

Ktos z forum bylby zainteresowany takim wypadem ?


A jaka szansa na wejściówki ?


Na WHU widzę sold out. Liczyłem, że coś się pojawi ale chyba zmienili system sprzedaży bo bilety na ten meczy były dostępne z dużym wyprzedzeniem.
Na Everton są właśnie w sprzdayży.
Newcastle będzie pewnie wymagać membera ale na jakiś tydzień przed powinni rzucić wejściówki do general sale bo dostaje od nich często maile w tej sprawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 09 Mar 2014 17:02 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 897
niebieski
dyneck napisał(a):
sanderfjord napisał(a):
dyneck napisał(a):
Zastanawiam sie nad wyjazdem na premier league w dniach 5-6 kwietnia:

sobota: Newcastle-Man Utd/Chelsea-Stoke
niedziela: Everton-Arsenal/West Ham-Liverpool
ewentualnie poniedzialek: Tottenham-Sunderland

Na pierwszy miejscu podalem mecze pierwszego wyboru dla mnie.
Jesli chodzi o poniedzialek to pierwotnie tego nie planowalem - podaje tylko jako opcje.

Ktos z forum bylby zainteresowany takim wypadem ?


A jaka szansa na wejściówki ?


Na WHU widzę sold out. Liczyłem, że coś się pojawi ale chyba zmienili system sprzedaży bo bilety na ten meczy były dostępne z dużym wyprzedzeniem.
Na Everton są właśnie w sprzdayży.
Newcastle będzie pewnie wymagać membera ale na jakiś tydzień przed powinni rzucić wejściówki do general sale bo dostaje od nich często maile w tej sprawie.


Update jest taki, że bilety na WHU-Liverpool będą w sprzedaż 24 marca - z tego co widzę po zainteresowaniu meczem z Man Utd, na który bilety pojawiły się wczoraj to nie powinno być problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 09 Mar 2014 22:55 

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 46
Czesc jestes pewny z tym Liverpoolem? Bo obserowałem te bilety i we wcześniejszej fazie były do kupienia teraz posiadaja status wyprzedanych na stronie internetowej. Wiec myslalem ze sprawna już nie aktualna i zakupiłem bilety na mecz Everton-Arsenal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 10 Mar 2014 11:55 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 897
niebieski
tomasz87lca napisał(a):
Czesc jestes pewny z tym Liverpoolem? Bo obserowałem te bilety i we wcześniejszej fazie były do kupienia teraz posiadaja status wyprzedanych na stronie internetowej. Wiec myslalem ze sprawna już nie aktualna i zakupiłem bilety na mecz Everton-Arsenal.


Jak to sie mowi: pewne sa tylko smierc i podatki :) Znalazlem gdzies na ich stronie info, ze bedzie sprzedaz biletow zwrocnych przez karnetowcow. Tak samo bylo z meczem z United - w tamtym tygodniu byl wysprzedany, a teraz sa dostepne bilety.

Lecisz na ten Everton-Arsenal z Polski czy jestes na miejscu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 10 Mar 2014 19:13 

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 46
Hej a wiec tak ja mieszkam w Londynie kolega bedzie przylatywał z Wrocławia w niedziele rano wsiadamy w pociag i jedziemy na mecz a wracamy autokarem national express ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 07 Maj 2014 00:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2892
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
zachęcam się do dzielenia informacjami o Premiership w poniższym temacie,
z innych tematów informacje o lidzie angielskiej bedą sukcesywnie przenoszę
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 07 Maj 2014 18:11 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
W długi weekend zaliczyłem wypad do Londynu, jestem fanem Arsenalu więc chciałem pójść na ich mecz z West Brom. Niestety, gdy na początku kwietnia ogłoszono terminarz okazało się, że grają w niedzielę, a ja bilet powrotny miałem właśnie na niedzielny poranek. Jedyny sobotni mecz to derby West Ham - Tottenham, dlatego zarejestrowałem się na stronce gospodarzy i codziennie sprawdzałem dostępność biletów. Co kilka dni pojawiało się po 2-3 wolne miejsca i po kilku dniach udało się kupić na trybunę East Stand. Bilet kupiłem w niedzielę, a już w środę miałem go w swojej skrzynce pocztowej w Polsce. Niestety był to drogi wydatek, bo aż 72funty, (wcześniej byłem na Arsenalu i było o połowę taniej). Żeby kupić ticket nie potrzebowałem membershipa. Na stadionie full, mecz bardzo dobry, no i stadion z klimatem.
W sobotę grało też Millwall (ważny mecz o utrzymanie w Championship) oraz Brendford (awansowało z League 1), ale praktycznie o tej samej porze, więc nie dało się zaglądnąć na te stadiony. Dodam, że w niedzielę Arsenal grał z West Brom, Chelsea z Norwich, a w poniedziałek Crystal Palace z Liverpoolem (3-3), ale ja byłem już wtedy z Polsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 20 Cze 2014 14:45 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
18 czerwca ogłosili nowy terminarz Premier League 2014/15:
[url]
http://www.premierleague.com/en-gb/matc ... dateSeason[/url]
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#157 PostWysłany: 26 Lip 2014 15:28 

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 46
Witam mogę pomóc w sprawie biletów na na chelsea ponieważ posiadam membershipa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 15 Sie 2014 09:15 

Rejestracja: 18 Lip 2014
Posty: 37
Może ktoś opisać kupno biletów na mecze Premier League ? Nie interesują mnie topowe kluby, ani mecze słabeuszy z topowymi, bo wiadomo że biletów nie ma. A jak bym chciał pójść np. na mecz Leicester vs West Ham to kupię bilet w dniu meczu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 15 Sie 2014 16:51 

Rejestracja: 18 Lip 2014
Posty: 37
To pomoże ktoś jak jest z tymi biletami na premierschip lu nawet na championschip, league one lub two ? U mnie ciężko z angielskim i nic nie mogę odczytać ze stron klubowych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 15 Sie 2014 22:48 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Z każdym klubem jest inaczej, Ja kupowałem na Arsenal (mam membershipa od kilku lat) oraz na West Ham. Na Arsenal bez członkostwa nie kupisz, ale na przykład na Man Utd zakładasz konto na stronie i kupujesz, oczywiście nie na każdy mecz. W maju tego roku byłem w Londynie, miesiąc wcześniej sprawdziłem terminarz i okazało się, że jest wtedy 6 meczy na które mogę pójść, próbowałem kupić bilety i na niektóre z nich mogłem to zrobić bez problemu po założeniu konta na stronie klubowej (West Ham, Millwall, Brentford), oczywiście na Arsenal też mogłem kupić, ale mam membershipa, na Crystal Palace też były bilety, ale równocześnie musiałem dokupić membershipa, a na Chelsea nie mogłem kupić, bo konieczny był membership, ale w maju już go nie sprzedawali. Jak już miałem zabukowany lot, to okazało się, że wracamy w niedzielę, a w sobotę jest jedynie West Ham z Tottenhamem, wszedłem więc na stronę, zarejestrowałem się, a następnie kupiłem bilet, za trzy dni listonoszka przyniosła mi go do domu w Polsce. Jedyny minus to cena - 72funty.Przed meczem była czynna kasa i stało tam ze 40 osób, ale nie wiem czy kupowały bilety, czy też odbierały wcześniej zarezerwowane przez internet lub telefon.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 660 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group