Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215  Następna
Autor Wiadomość
#4201 PostWysłany: 26 Cze 2024 13:38 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 377
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Moją debetówkę właśnie zgubili i robię nową po 25 dniach czekania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tani city break na Cyprze za 553 PLN. Loty z Gdańska i 3 noce w hotelu w Larnace Tani city break na Cyprze za 553 PLN. Loty z Gdańska i 3 noce w hotelu w Larnace
Kalabria latem: 7 dni w 4* hotelu z pełnym wyżywieniem plus od 2249 PLN. Wylot z 2 miast Kalabria latem: 7 dni w 4* hotelu z pełnym wyżywieniem plus od 2249 PLN. Wylot z 2 miast
#4202 PostWysłany: 26 Cze 2024 14:02 

Rejestracja: 26 Lut 2017
Posty: 371
Moją również. Tylko nie wiem czy to wina Pekao, czy PP.
Co do aktywowania karty - kartę przed otrzymaniem można sobie spokojnie aktywować, i tak nią nikt nie zapłaci, bo nie działają transakcje zbliżeniowe.
Góra
 Profil Relacje PM off
BabuK lubi ten post.
 
      
#4203 PostWysłany: 26 Cze 2024 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2588
Loty: 410
Kilometry: 578 998
złoty
Raczej stawiałbym na winę PP, które to dostarcza przesyłki. Mi wiele faktur przychodzi po terminie ich płatności i później muszę składać reklamacje, żeby mi kosztów windykacji i upomnień nie liczyli. Większość mam już zmienione na faktury elektroniczne, ale nie wszystkie się niestety da.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4204 PostWysłany: 30 Cze 2024 05:42 

Rejestracja: 30 Cze 2024
Posty: 3
Cześć głupi temat
38000 mil mam ważne do dzisiaj tj 30-06-2024. Karta kredytowa PKO " w drodze" , podpięta już pod moje konto MM. Okres rozliczeniowy karty bodajże 16(??)- generalnie pierwszy przede mną. właśnie czytam ,że mogę mieć problem. Jeśli dzisiaj wykonam za pomoc Ca google walleta jakąkolwiek płatność, to miłe nalicza mi się dopiero po spłacie więc najprawdopodobniej na picz sierpnia jak to się ma do moich mill? Muszę " na chams" je dzisiaj wybierać? Ktoś ma jakiś pomysł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4205 PostWysłany: 30 Cze 2024 07:44 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1385
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Mile naliczają się po każdej transakcji, a nie po spłacie karty, ale jak jeszcze tej transakcji nie zrobiłeś to raczej już nie zdąży się przeprocesować. Musisz na coś wydać jak nie chcesz stracić
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4206 PostWysłany: 30 Cze 2024 08:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 561
niebieski
Ciekawe czy jeszcze jutro ludzie będą pytać jak uratować mile wygasające na koniec czerwca? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#4207 PostWysłany: 30 Cze 2024 08:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4718
złoty
Za kwartał znowu będą takie pytania, więc napiszę, że transakcja piątek rano, mile na koncie w sobotę, a transakcja piątek po południu, mile na koncie dzisiaj, czyli 2 dni potrzebuje bank, o ile nie zrobimy operacji rano, żeby rozliczyć transakcje i przesłać mile do m&m, ale lepiej zrobić to wcześniej i nie czekać do końca następnego kwartału
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#4208 PostWysłany: 30 Cze 2024 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2901
niebieski
Kwartał temu opisywane było w kwestii kart podstawowych i dodatkowych, ich widoczności w apce itp. A nawet mod pyta. Więc w ciemno trzeba założyć że przy tak ruchliwym wątku pytania będą nawracać. Kwartał temu było też żeby uzupełnić informacje w nagłówku, i też uleciało z wiatrem.

Co do chwilę wcześniejszej dyskusji ze ktoś wyrobi sobie na nas kartę dodatkową. Nie da się bez zgody właściciela głównego. A gdyby jakoś się dało to właściciel główny widzi kartę w swojej apce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4209 PostWysłany: 30 Cze 2024 17:33 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7857
Problem w tym że z pekao nie jest nic oczywiste.
Część osób niby wie jak powinny rzeczy wyglądać i działać, ale działają jak chcą. Stąd ludzie się pytają o rzeczy które były już teoretycznie opisywane.

Żona próbowała założyć kartę na oświadczenie, ale się nie dało bo jest na jdg. Takie tam na oświadczenie wyrabianie. Więc wyrobiliśmy jej kartę jako dodatkową do mojej. Teoretycznie mnóstwo czasu, prawie 2 tyg do końca miesiąca.
Ale karta dodatkowa mimo że zdążyła fizycznie przyjść nie pojawiła się w aplikacji u żony, bo jakimś cudem założyli jej w banku dwa cif'y co teoretycznie nie powinno być możliwe na te same dane. Choć pewną sugestią że może się tak stać powinny być słowa pracowniczki banku "ojej, jeszcze nigdy nie zakładałam karty dodatkowej" i to że spędziliśmy tam ponad godzinę. Potem musiała jeszcze dwa razy chodzić, bo najpierw połączyli, ale zapomnieli podpiąć podłączony cif do usług bankowości elektronicznej, gdzie zostawili poprzedni. A na koniec okazało się że zmiany w aplikacji będą widoczne za kilka dni, czyli nie zdoła dodać numeru m&m. Pracownik zasugerował reklamacje (ciekawe co to da gdy wyparują mile).
Zamiast tego odpiąłem swoje konto od mojej karty i przypiąłem żony konto, ale czy wpadnie mila do końca dzisiejszego dnia nie wiem bo transakcja z piątku cały czas nie jest rozliczona. Także komedia..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
bigdario uważa post za pomocny.
 
      
#4210 PostWysłany: 30 Cze 2024 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2588
Loty: 410
Kilometry: 578 998
złoty
U mnie była identyczna sytuacja. Kartę dodatkowa założyli na inny numer klienta. Ich wina, ale telefonicznie nie dało się naprawić. Potrzebna więc była druga wizyta w oddziale banku. Generalnie to archaiczne podejście do klientów, a i obsługa w placówce odbiega od tej z innych banków.
Góra
 Profil Relacje PM off
bigdario lubi ten post.
bigdario uważa post za pomocny.
 
      
#4211 PostWysłany: 30 Cze 2024 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 561
niebieski
Czy użytkownik karty dodatkowej dostał mile powitalne?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4212 PostWysłany: 30 Cze 2024 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2588
Loty: 410
Kilometry: 578 998
złoty
Tak, też otrzymuje mile powitalne
Góra
 Profil Relacje PM off
grodek lubi ten post.
 
      
#4213 PostWysłany: 30 Cze 2024 20:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1374
srebrny
Niestety, mogę się tylko dołączyć. Z racji różnych promocji bankowych, itd. miałem konta w bardzo wielu bankach i takich cyrków, jakie cały czas doświadczam w pekao jeszcze nie widziałem. Aż się dziwię, że ten bank z takim poziomem niekompetencji pracowników, nieskoordynowania działań i odpowiedzi na każdą prośbę na infolinii "Ojej, bardzo mi przykro, że tak się stało, musi pan czwarty raz w tej samej sprawie udać się do oddziału" jeszcze funkcjonuje.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#4214 PostWysłany: 01 Lip 2024 13:43 

Rejestracja: 01 Wrz 2018
Posty: 57
jako ze nie mialem opcji wnioskowania o wyzszy limit, nie mialem tez mozliwosci wnioskowania przez infolinie, a przy wnioskowaniu o karte przez internet wybiera sie oddzial i czeka na telefon w celu umowienia spotkania - ktory nigdy nie przychodzi - poszedlem do oddzialu zlozyc wniosek o nowa karte na 20k (JDG)
w marcu wnioskowalem o 20k, mialem tez 20k w mbanku (teraz juz zamknieta karta) i dostalem 7.1k.
pierwszy wniosek został odrzucony - system powiedzial ze brak zdolnosci. w oddziale sie konsultowali z centrala dlaczego zostal odrzucony. zlozylem wniosek jeszcze raz i Pani z oddzialu zastosowala sie do tego co centrala powiedziala i wniosek przeszedl (problem byl z leasigniem firmowym).
Ciekawe jest ze teraz juz nie ida te wnioski do centrali zeby recznie ktos sprawdzal tylko komputer oblicza i odrazu daje decyzje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4215 PostWysłany: 02 Lip 2024 11:22 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1906
srebrny
Interesuje mnie jedynie utrzymanie ważności mil w związku z tym czy 1 transakcję za min. 1 milę muszę wykonać raz na kwartał czy raz na miesiąc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4216 PostWysłany: 06 Lip 2024 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 561
niebieski
Darek M. napisał(a):
Tak, też otrzymuje mile powitalne
Powiedz mi jeszcze proszę jak jest z opłatą miesięczną za kartę dodatkową. Czy jak wyrobię limit zwalniający na karcie głównej to automatycznie zostaje zwolniona z opłaty karta dodatkowa czy na dodatkowej też muszę wyrobić limit zwalniający?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4217 PostWysłany: 06 Lip 2024 20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2588
Loty: 410
Kilometry: 578 998
złoty
Trzeba też nią wykonać wymagane płatności do zwolnienia z opłaty.

Dlatego jak potrzebujesz ją tylko dla utrzymania ważności mil to najlepiej wziąć w niższym pakiecie
Góra
 Profil Relacje PM off
grodek uważa post za pomocny.
 
      
#4218 PostWysłany: 06 Lip 2024 22:32 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 144
niebieski
Washington napisał(a):
Problem w tym że z pekao nie jest nic oczywiste.
Część osób niby wie jak powinny rzeczy wyglądać i działać, ale działają jak chcą. Stąd ludzie się pytają o rzeczy które były już teoretycznie opisywane.

Żona próbowała założyć kartę na oświadczenie, ale się nie dało bo jest na jdg. Takie tam na oświadczenie wyrabianie. Więc wyrobiliśmy jej kartę jako dodatkową do mojej. Teoretycznie mnóstwo czasu, prawie 2 tyg do końca miesiąca.
Ale karta dodatkowa mimo że zdążyła fizycznie przyjść nie pojawiła się w aplikacji u żony, bo jakimś cudem założyli jej w banku dwa cif'y co teoretycznie nie powinno być możliwe na te same dane. Choć pewną sugestią że może się tak stać powinny być słowa pracowniczki banku "ojej, jeszcze nigdy nie zakładałam karty dodatkowej" i to że spędziliśmy tam ponad godzinę. Potem musiała jeszcze dwa razy chodzić, bo najpierw połączyli, ale zapomnieli podpiąć podłączony cif do usług bankowości elektronicznej, gdzie zostawili poprzedni. A na koniec okazało się że zmiany w aplikacji będą widoczne za kilka dni, czyli nie zdoła dodać numeru m&m. Pracownik zasugerował reklamacje (ciekawe co to da gdy wyparują mile).
Zamiast tego odpiąłem swoje konto od mojej karty i przypiąłem żony konto, ale czy wpadnie mila do końca dzisiejszego dnia nie wiem bo transakcja z piątku cały czas nie jest rozliczona. Także komedia..


U mnie było to samo.
Musiałem 3 razy chodzić do Pekao i stać w kolejce z emerytami bo dziwnym trafem okazało się ze w ich systemie widnieje moj CIF z lat 90-tych kiedy byłem u nich klientem - tak, CIF założony bodajrze w 1999 roku.

Cierpliwość moja była na wyczerpania zatem za 3-cim razem uderzyłem do Dyrektor Oddziału. Po 3 minutach kurtuazji wylałem swoją wściekłość co też nic nie wzruszyło ów Pani ale to co obiecała to dotrzymała słowa.
Tego samego dnia oddzowniła wieczorem (było przeszło po 19) i powiedziała że temat jest złożony i potrzeba 3 nocek aby temat naprawić - taką informację otrzymała z IT.
Czekałem cierpliwie 3 nocki (o północy aktualizują się systemy w Pekao). Rankiem 3 dnia wszystko było jak należy i tak jest do dzisiaj.

Złożyłem oczywiście reklamacje i po 30 dniach otrzymałem odpowiedzi:
"bla bla bla, widzimy ze sytuacja została naprawiona w oddziale zatem przepraszamy za fakt iż miała miejsce..."


Faktem jest że po przeszło 20 latach nieodwiedzania banków musiałem w końcu to zrobić bo pie.... mBank zrezygnował z M&M aby mieć kasę na odszkodowania dla frankowiczów....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4219 PostWysłany: 11 Lip 2024 22:54 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2453
srebrny
Dziś zauważyłem na koncie m&m żony (nie ma statusu) taki zapis:
Utrata ważności mil
xxx -M- ważne do 31.03.2025

żona ma kk z Żubrem od marca i co miesiąc zbiera sporo mil - ktoś wie o co może chodzić?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
bigdario lubi ten post.
bigdario uważa post za pomocny.
 
      
#4220 PostWysłany: 12 Lip 2024 08:14 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 909
złoty
Też to mam. Mniemam, że to błąd systemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: piotrkr oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group