Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216  Następna
Autor Wiadomość
#4221 PostWysłany: 12 Lip 2024 09:54 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 818
srebrny
Czy można gdzieś szybko i łatwo zweryfikować czy KK PKO jest podpięta do danego konta M&M albo gdzieś na stronie / apce PKO jakie konto M&M jest podpięte?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Apulii: 7 dni w świetnym 4* hotelu z wyżywieniem za 2609 PLN. Wylot z Wrocławia Wczasy w Apulii: 7 dni w świetnym 4* hotelu z wyżywieniem za 2609 PLN. Wylot z Wrocławia
Tanie loty PLL LOT do Seulu z 10 miast od 2198 PLN. Również bezpośrednio! Tanie loty PLL LOT do Seulu z 10 miast od 2198 PLN. Również bezpośrednio!
#4222 PostWysłany: 12 Lip 2024 10:05 

Rejestracja: 01 Wrz 2018
Posty: 63
tak, w szczegolach karty kredytowej w pekao masz szczegoly miles&more
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4223 PostWysłany: 12 Lip 2024 10:10 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2464
srebrny
@januszmk gdzie w Pekao widzisz do jakiego konkretnie konta m&m jest podpięta karta?
@borcak moim zdaniem nie ma takich danych, w banku jest tylko, że karta dołączona do programu a w m&m nie widać jaka konkretnie karta daje mile. Nie bardzo wiem o co Ci chodzi z tym sprawdzeniem, ale może infolinia Pekao może to sprawdzić pod jakie konto m&m jest podpięta Twoja karta, jeśli się np. pomyliłeś i podpięta jest nie pod to konto m&m co chciałeś, pewnie możesz ją "odpiąć od konta m&m" i ponownie podpiąć pod prawidłowe.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#4224 PostWysłany: 12 Lip 2024 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2982
Loty: 444
Kilometry: 839 448
złoty
januszmk napisał(a):
tak, w szczegolach karty kredytowej w pekao masz szczegoly miles&more


Jakie szczegóły? Numeru karty na pewno nie masz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4225 PostWysłany: 12 Lip 2024 12:12 

Rejestracja: 01 Wrz 2018
Posty: 63
źle przeczytałem. konta m&m nie da sie zobaczyć jakie jest podpięte. jak sie wejdzie w szczegoly karty to mozna zobaczyc ze jest ona podpieta do jakiegos konta.
a jak sie wejdzie w oferty i wnioski -> bonusy -> miles&more to mozna zobaczyc numery kart podpiete do m&m
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4226 PostWysłany: 12 Lip 2024 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2982
Loty: 444
Kilometry: 839 448
złoty
januszmk napisał(a):
źle przeczytałem


Dalej źle czytasz.
@borcak chodzi o to, czy można sprawdzić numer karty kredytowej i JEDNOCZEŚNIE numer karty miles&more, aby mieć pewność, że para kart została prawidłowo powiązana. Według mnie nie ma takiej możliwości. Jedynym potwierdzeniem są mile wpadające na konto miles&more.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
#4227 PostWysłany: 13 Lip 2024 12:26 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 148
niebieski
lluukk napisał(a):
Dziś zauważyłem na koncie m&m żony (nie ma statusu) taki zapis:
Utrata ważności mil
xxx -M- ważne do 31.03.2025

żona ma kk z Żubrem od marca i co miesiąc zbiera sporo mil - ktoś wie o co może chodzić?


Moja żona ma dokładnie to samo, ma konto M&M podpiete pod PEKAO, codziennie wpadają mile i taki ZONK jak u Ciebie.

Ja mam status i u mnie jakiego info nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4228 PostWysłany: 13 Lip 2024 16:02 

Rejestracja: 28 Paź 2019
Posty: 22
Również widzę taką informację mając kartę z Żubrem i zbierając na nią mile od lutego. Przy okazji zapytam - czy wszystkie mile są chronione przez używanie KK, jak te pochodzące z innych źródeł np. konwersja punktów Payback na mile ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4229 PostWysłany: 13 Lip 2024 16:29 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 9167
Loty: 1018
Kilometry: 979 329
platynowy
Nie ma podziału na mile w zależności od sposobu ich zdobycia. Wszystkie są chronione.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4230 PostWysłany: 15 Lip 2024 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Wrz 2021
Posty: 107
Przeczytałem tak ze 20 ostatnich stron tego tematu, przeczytałem regulamin karty z żubrem ale i tak jednoznacznej odpowiedzi nie mam (chociaż domyślam się, jaka ona będzie). Czy ktoś z Was ma pojęcie (bo ludzie w Pekao niekoniecznie) czy mogę zrobić dwie karty kredytowe na siebie? Albo główna + główna, albo główna + dodatkowa? Czy karta dodatkowa może być na tę samą osobę, co główna (wątpię, bo nawet brzmi to głupio). 5 tysięcy mil wypsztykam szybciutko i kombinuję jak to zrobić, żeby móc zgarnąć dychę (albo 15? trzecią kartą) i nie musieć nikogo fatygować do banku :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4231 PostWysłany: 15 Lip 2024 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2910
niebieski
Technicznie może. Ale raczej na pewno będą cię odwodzić. Od strony finansowej jedyna potencjalna zaleta to posiadania drugiej karty z mniejszym limitem niż pierwsza, no ma wyjazdy. Więc da się to nawet logicznie uargumentować. Zdolność kredytowa też nie jest dodatkowa wymagana bo obie karty korzystają we wspólnego limitu. Natomiast zwolnienie z opłat będzie wymagało transakcji obiema kartami. Próbuj i napisz jak poszło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4232 PostWysłany: 16 Lip 2024 06:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2982
Loty: 444
Kilometry: 839 448
złoty
taktyk napisał(a):
Przeczytałem tak ze 20 ostatnich stron tego tematu,


Przeczytaj 30. Na stronie nr 180 coś o tym jest;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
taktyk lubi ten post.
taktyk uważa post za pomocny.
 
      
#4233 PostWysłany: 16 Lip 2024 08:31 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 910
złoty
Można mieć dwie karty na siebie. Wystarczy argument o braku możliwości zmiany limitu kredytowej na karcie już wydanej. Sam mam dwie, jedna na 6k (zakładana na samym początku), po 5 dniach założona druga z limitem 16k - obie są aktywne, obie takie same mają takie same zasady itd., nikt o nic nie pytał.
Góra
 Profil Relacje PM off
taktyk lubi ten post.
taktyk uważa post za pomocny.
 
      
#4234 PostWysłany: 16 Lip 2024 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2982
Loty: 444
Kilometry: 839 448
złoty
Na stronie 180 @lendziro pisał iż mimo posiadania dwóch kart ma jeden limit czyli 5 tysięcy mil.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
taktyk lubi ten post.
taktyk uważa post za pomocny.
 
      
#4235 PostWysłany: 16 Lip 2024 12:58 

Rejestracja: 29 Gru 2015
Posty: 117
srebrny
Mnie dzisiaj powiedzieli w banku, że z ich strony nie ma przeszkód by na dwóch kartach zbierać mile, ale nie wiedzą czy regulamim M&More tego nie zabrania.
Choć znając poziom wiedzy konsultantów z banku, z tym brakiem przeszkód może być różnie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
taktyk lubi ten post.
taktyk uważa post za pomocny.
 
      
#4236 PostWysłany: 16 Lip 2024 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Wrz 2021
Posty: 107
Akurat w regulaminie Miles & More nic na ten temat (na szczęście) (jeszcze) nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#4237 PostWysłany: 17 Lip 2024 00:18 

Rejestracja: 28 Paź 2019
Posty: 22
BrunoJ napisał(a):
Technicznie może. Ale raczej na pewno będą cię odwodzić. Od strony finansowej jedyna potencjalna zaleta to posiadania drugiej karty z mniejszym limitem niż pierwsza, no ma wyjazdy. Więc da się to nawet logicznie uargumentować. Zdolność kredytowa też nie jest dodatkowa wymagana bo obie karty korzystają we wspólnego limitu. Natomiast zwolnienie z opłat będzie wymagało transakcji obiema kartami. Próbuj i napisz jak poszło.


Ciekawe, pytałem o to w oddziale i (po telefonie gdzieś tam) powiedziano mi że kiedyś to było możliwe ale dla karty z Żubrem nie jest...

taktyk napisał(a):
Przeczytałem tak ze 20 ostatnich stron tego tematu, przeczytałem regulamin karty z żubrem ale i tak jednoznacznej odpowiedzi nie mam (chociaż domyślam się, jaka ona będzie). Czy ktoś z Was ma pojęcie (bo ludzie w Pekao niekoniecznie) czy mogę zrobić dwie karty kredytowe na siebie? Albo główna + główna, albo główna + dodatkowa? Czy karta dodatkowa może być na tę samą osobę, co główna (wątpię, bo nawet brzmi to głupio). 5 tysięcy mil wypsztykam szybciutko i kombinuję jak to zrobić, żeby móc zgarnąć dychę (albo 15? trzecią kartą) i nie musieć nikogo fatygować do banku :)


Bez fatygowania raczej się nie obędzie, przynajmniej ja tak zrobiłem ale to jest droga przez mękę, ogólnie M&M w tym banku to chyba największy pech jaki mógł być. Doradcy pojęcia nie mają że można w ogóle zrobić dodatkową kartę do głównej albo nigdy tego nie robili w systemie "bo większość woli mieć swoją kartę". Średnio trwa to ze 30-45 min, potrafi być i dłużej...(inaczej niż w oddziale się nie da)
Góra
 Profil Relacje PM off
ncn lubi ten post.
 
      
#4238 PostWysłany: 17 Lip 2024 00:29 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2081
HON fly4free
Dodam mój kamyczek do ogródka pod tytułem "kompetencje" banku PEKAO S.A. Pisałem tu nieco wcześniej, że po wykonaniu kilkunastu - dwudziestu kilku transakcji (było to przepinanie transakcji w Curve tzw. Go-Back-in-Time z jednej karty właśnie na kartę z Żubrem) moja kara była całkowicie blokowana, nawet transakcje w terminalu z PIN nie przechodziły. Straciłem dosłownie kilka godzin wisząc na telefonie do konsultantów. Ci jedyne co potrafili zrobić, to coś tam "zresetować" tak, że karta znów działała, ale efekt nie był usuwany. Natomiast wszyscy zaklinali się, że nie mam żadnych limitów na liczbę transakcji ani nic takiego... rzecz w tym, że kłamali. W końcu złożyłem formalną reklamację. I po długim oczekiwaniu (miesiąc!) otrzymałem następującą odpowiedź. Pozwalam sobie zamieścić jej treść, bo to jest obraz "tragizmu", jaki prezentuje ten bank. Dodam, że przy każdej interwencji oraz składaniu reklamacji żądałem, żeby moje operacje nie były niczym ograniczone, bo są przecież legalne, ja je potwierdzam i chcę mieć taką możliwość.
Załącznik:
_n1.png
_n1.png [ 25.43 KiB | Obejrzany 583 razy ]

Normalnie nie wiem czy się śmiać czy płakać. Łaskawie zwiększyli mi limit do 30 transakcji. WTF?! Przez dwa miesiące kłamią, że nie ma żadnych limitów, a gdy stanowczo żądam, że nie życzę sobie żadnych limitów w liczbie transakcji, arbitralnie decydują, że mogę ich wykonać.... 30. Czyli że jak? Mam złożyć kolejną reklamację i podać liczbę jaka mnie interesuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4239 PostWysłany: 17 Lip 2024 00:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2519
platynowy
U mnie jest limit 15 trx dziennie. Także zwiększyli Ci limit podwójnie ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4240 PostWysłany: 17 Lip 2024 00:42 

Rejestracja: 26 Lut 2017
Posty: 381
Szczerze Wam współczuję tego użerania się z nimi. Ja też próbowałem (aczkolwiek nie z powodu M&M) i takiej niekompetencji nie widziałem nigdzie indziej.
Góra
 Profil Relacje PM off
ncn lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Marek Marszolik, seal oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group