Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216  Następna
Autor Wiadomość
#4261 PostWysłany: 03 Sie 2024 15:49 

Rejestracja: 01 Wrz 2018
Posty: 63
h3rlitz, jezeli nie ma oferty to mi na infolinii / w oddziale powiedzieli ze sie nie da podniesc. choc ktos tutaj pisal, ze jak pracownicy z oddzialu wlozyli wysilek i skomunikowali sie z centrala to sie udalo komus podniesc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Lizbona i Azory w jednej podróży z Krakowa za 682 PLN Odkryj Portugalię: Lizbona i Azory w jednej podróży z Krakowa za 682 PLN
Wczasy w Apulii: 7 dni w świetnym 4* hotelu z wyżywieniem za 2609 PLN. Wylot z Wrocławia Wczasy w Apulii: 7 dni w świetnym 4* hotelu z wyżywieniem za 2609 PLN. Wylot z Wrocławia
#4262 PostWysłany: 06 Sie 2024 14:50 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1405
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
poomex napisał(a):
Dotyczy również podwyższenia limitu :-)

Nie potwierdzam ;) Tzn. może ogólnie działa, ale na pewno nie tak, że jak jest oferta, to przyznają wyższy limit na klik. Miałem w aplikacji dostępne podwyższenie o ponad 20kzł, wybrałem mniejszą kwotę i wniosek odrzucony. Obstawiam, że tak samo jak w przypadku zakłądania karty - jak jest umowa o pracę i działalność, to system nie puszcza - "nie, bo nie"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4263 PostWysłany: 06 Sie 2024 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 246
niebieski
Tylko tak rzucę, że mam uop i jdg, a w banku od ręki dostałem kartę. Limit 5k, bo i się spodziewałem, że i tak nie przejdzie, i się powinienem w BIK świecić jak choinka ze względu na limit na innej karcie, i zależało mi na czymkolwiek, byle na już. Tak że różnie to bywa widocznie - warto próbować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4264 PostWysłany: 06 Sie 2024 15:08 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2464
srebrny
@trocha Oferta "na klik" to tylko niewiążąca propozycja banku a o przyznaniu limitu bank decyduje po sprawdzeniu BIK, tak jest w każdym banku mającym "propozycje" podniesienia limitu czy przyznania karty. Coś na zasadzie: "poproś nas o kredyt, a może ci damy po sprawdzeniu cię, jeśli tylko spełniasz nasze warunki" ;) Stąd zawsze mówię tym co piszą, że im mBank oferuje limit 100k a gdzieś nie mogą dostać 10k - "zawnioskuj o te 100k w mB i zobacz czy Ci faktycznie dadzą, zawsze możesz nie zaakceptować umowy" ;) No ale procedura jest uproszczona, to fakt.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#4265 PostWysłany: 06 Sie 2024 16:03 

Rejestracja: 26 Lut 2017
Posty: 381
Nie masz racji. Są banki, które co pewien czas sondują klientów w BIK'u (inna kategoria zapytań) i na tej podstawie przygotowują ofertę faktycznie "na klik", którą możesz dostać od razu i żadne kolejne sprawdzenie w BIK'u nie ma miejsca.
Tak na przykład działa Millennium, wiele innych banków zapewne również. To, że w Pekao działa to tak beznadziejnie to już inna kwestia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4266 PostWysłany: 06 Sie 2024 16:21 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2464
srebrny
@f0ku5 to mówisz, że bank przygotowuje pewnego dnia ofertę "na klik" i nie sprawdza czy między propozycją (zwykle całkiem długo ważną) a chwilą gdy klient ją chce pozyskać nie wziął gdzie indziej kredytu np. na 250k i niezależnie od aktualnego zadłużenia i tak przyznaje kredyt, fajne to Millenium. A tak poważnie, to jak to dokładnie działa nie wiem, ale ja bym na miejscu banku po akceptacji klienta a przed ostateczną decyzją sprawdzał czy w międzyczasie nie pozyskał 2 nowych kk.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
trocha lubi ten post.
 
      
#4267 PostWysłany: 06 Sie 2024 17:58 

Rejestracja: 26 Lut 2017
Posty: 381
Nie wiem jak to działa, każdego aspektu współpracy banków z BIKiem nie znamy. Ja sam osobiście przekonałem się w tym roku, że na przykład ING potrafi sprawdzić dane w BIKu bez pozostawiania w nim śladów po tych zapytaniach.
Chodziło mi wyłącznie o to, że jak w Millennium masz gotową ofertę "na klik" to podajesz tylko kwotę (w ramach "przyznanego" limitu), długość spłaty, potwierdzasz smsem i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4268 PostWysłany: 06 Sie 2024 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2021
Posty: 199
Voucher LoungeKey który dostałem za opóźnienie odlotu (pakiet Żubr Platynowy) mogę, jak rozumiem, wykorzystać na jakimkolwiek lotnisku, nie tylko na lotnisku na którym odlot był opóźniony? Voucher jest ważny do końca września i jest napisane "Valid at LoungeKey participating lounges and lounge alternatives". Ktoś korzystał?
_________________
Tak że = a więc, i dlatego. Także = również. Tak, że (z przecinkiem) = do tego stopnia, że
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4269 PostWysłany: 07 Sie 2024 08:28 

Rejestracja: 18 Lis 2019
Posty: 85
niebieski
Tak, korzystałem na innych lotniskach niż było opóźnienie i przechodziło.
_________________
zdjęcia i relacje z moich podróży: (Sri Lanka, Peru, Spitsbergen, Kenia, Tanzania, Indie, Gruzja, Albania, Czarnogóra, Maroko i wiele innych)
instagram.com/kierunek.koniec.swiata
facebook.com/kierunek.koniec.swiata
60/193 krajów ONZ, 65 krajów ONZ+
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4270 PostWysłany: 07 Sie 2024 08:34 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 670
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Sprawdzał ktoś jak współpracuje karta Pekao z doładowaniem revoluta? Nie ma jakichś dodatkowych prowizji? No i czy dają za to mile/zmniejsza limit?
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4271 PostWysłany: 07 Sie 2024 08:39 

Rejestracja: 18 Lis 2019
Posty: 85
niebieski
Nie ma mil, jest prowizja: 7,0% (standard) 5,0% (złoty) 3,0% (platynowy)
_________________
zdjęcia i relacje z moich podróży: (Sri Lanka, Peru, Spitsbergen, Kenia, Tanzania, Indie, Gruzja, Albania, Czarnogóra, Maroko i wiele innych)
instagram.com/kierunek.koniec.swiata
facebook.com/kierunek.koniec.swiata
60/193 krajów ONZ, 65 krajów ONZ+
Góra
 Profil Relacje PM off
Mikolaj2206 lubi ten post.
Mikolaj2206 uważa post za pomocny.
 
      
#4272 PostWysłany: 07 Sie 2024 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 81
Loty: 68
Kilometry: 170 414
Nie wiem czy było.

Mandaty warto płacić kartą na miejscu. Punkty są przyznawane :)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4273 PostWysłany: 07 Sie 2024 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4752
złoty
No super opcja, za mandat np 400 zł dostanie się sześćdziesiąt kilka punktów, czyli około 3 zł to rzeczywiście ogromna kwota
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#4274 PostWysłany: 07 Sie 2024 10:35 

Rejestracja: 19 Kwi 2012
Posty: 124
Aj tam, nie widzisz szans. Zawsze można, jak brakuje mil do upragnionego biletu, zrobić "cuda" i masz mandat na 5000 pln! To ponad 800 mil.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4275 PostWysłany: 07 Sie 2024 10:39 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 23440
To już chyba wolę kupić bilet lotniczy za 400 zeta.
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#4276 PostWysłany: 07 Sie 2024 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 81
Loty: 68
Kilometry: 170 414
Ale po co od razu ta szydera?

Chodzi o to, że jak już musisz go zapłacić to warto zapłacić na miejscu kartą niż po przyjeździe do domu przelewem. Fakt, że zazwyczaj niewiele tych mil wpadnie, ale jak idziesz do Kauflanda na zakupy i płacisz powiedzmy 320pln to też płacisz kartą, a nie mówisz, że mam to gdzieś bo to tylko 53 mile.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4277 PostWysłany: 07 Sie 2024 10:58 

Rejestracja: 19 Kwi 2012
Posty: 124
Źle to odebrałeś,to nie szydera ;)
W innym "dziale" są pytania jak szybko dostać (uzyskać) 500 mil i jak nic podsunąłeś szybki pomysł 8-)

Sama informacja, że punkty wpadają jest ok. Czasami każdy (no prawie każdy) coś złapie :lol: i jak mam płacić mandat to na osłodę zawsze trochę mil :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#4278 PostWysłany: 19 Sie 2024 15:39 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2464
srebrny
Do Karty z Żubrem Pekao dodało program rabatowy "Łap Okazje z Żubrem"
https://www.pekao.com.pl/rabaty/
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4279 PostWysłany: 21 Sie 2024 11:36 

Rejestracja: 10 Maj 2011
Posty: 139
Ubezpieczenie podróżne do Karty z Żubrem wymaga specjalnej aktywacji (opłacenie hotelu, biletu etc.)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4280 PostWysłany: 21 Sie 2024 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1579
Loty: 102
Kilometry: 125 906
srebrny
Nie
Góra
 Profil Relacje PM off
miek uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group