Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4320 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 212, 213, 214, 215, 216
Autor Wiadomość
#4301 PostWysłany: 03 Wrz 2024 12:40 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1038
Loty: 130
Kilometry: 249 917
niebieski
Jest dokładnie tak, jak pisze @lluukk

W aplikacji jest opcja "Dla Ciebie" i "Oferta", a tam wszystko co bank ci może dać.
Raz w miesiącu - zazwyczaj na początku każdego miesiąca - pojawia się oferta na klik. Wspomniana rakieta.

Co ważne - jeśli zaczynasz wniosek, to lepiej nie mieć zastrzeżonego PESELu. Inaczej wniosek nie przejdzie, a z Oferty wspomniana specjalna rakieta znika i musisz czekać kolejny miesiąc :) Ja tak miałem w sierpniu.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
kostek966 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Hiszpanii: 7 dni w 4* hotelu z all inclusive na Costa del Sol za 2364 PLN. Wylot z Gdańska Wczasy w Hiszpanii: 7 dni w 4* hotelu z all inclusive na Costa del Sol za 2364 PLN. Wylot z Gdańska
Wczasy na Rodos: all inclusive w 4* hotelu od 2266 PLN (wyloty z 3 miast) Wczasy na Rodos: all inclusive w 4* hotelu od 2266 PLN (wyloty z 3 miast)
#4302 PostWysłany: 10 Wrz 2024 20:51 

Rejestracja: 12 Sty 2021
Posty: 7
Czy pomimo naliczania mil z karty z Żubrem też widzicie w pliku JSON daty wygaśnięcia mil?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4303 PostWysłany: 10 Wrz 2024 20:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 23451
Ale przy posiadaniu karty z żubrem, to mile nie tracą ważności...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4304 PostWysłany: 10 Wrz 2024 21:02 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2468
srebrny
Jeśli idzie o widoczne na kontach wygasanie mil pomimo posiadania i używania karty kredytowej z Żubrem, moja żona napisała do m&m i dostała taką odpowiedź, więc spokojnie...

We understand that you are puzzled by the advisory text in your account statement but there really is no need for concern. Even though you own a Miles & More Credit Card you receive automated notification of a pending mileage expiry.
As a Miles & More Credit Card holder you benefit from unlimited mileage validity, provided you carry out at least one transaction per month. If the conditions are not met or you cancel your credit card, your accumulated award miles remain valid until the end of the following quarter. Thereafter, any unused miles older than three years are expired from the date of activity. To know more visit our website http://www.miles-and-more.com > Programme > Credit cards <.
Hence, we suggest you to continue using your Credit Card at least once every month for a mileage eligible transaction to enjoy the no expiry benefit.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
poomex lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4305 PostWysłany: 11 Wrz 2024 17:53 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1038
Loty: 130
Kilometry: 249 917
niebieski
Pytania odnośnie karty dodatkowej z moim limitem i pakietem platynowym.

Czy użytkownik który ma kartę dodatkową z pakietem platynowym, musi ogarniać obrót 3000 zł? Jak to się liczy?
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4306 PostWysłany: 11 Wrz 2024 18:07 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1748
Loty: 671
Kilometry: 1 135 884
srebrny
Obroty są niezależne i każda karta musi zrobić 3k do zwolnienia. Liczy się miesiąc kalendarzowy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tjw1978 lubi ten post.
 
      
#4307 PostWysłany: 11 Wrz 2024 21:17 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1038
Loty: 130
Kilometry: 249 917
niebieski
Pytanie dodatkowe. Karta zamówiona dziś. Pewnie kilka chwil na pojawienie się w systemie potrzeba.

Czy we wrześniu do wyrobienia jest cały limit 3000?? Czy procentowo zmniejsza się.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4308 PostWysłany: 11 Wrz 2024 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4757
złoty
Od pełnego miesiąca czyli października
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4309 PostWysłany: 12 Wrz 2024 22:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2021
Posty: 199
Zeus napisał(a):
Ale przy posiadaniu karty z żubrem, to mile nie tracą ważności...

Nieprawda. Mile nie tracą ważności gdy karty używasz, a samo posiadanie karty niczego nie daje. Dlatego właśnie jest ostrzeżenie o wygaśnięciu mil - bo Miles & More ani bank to nie Duch Święty i nie wiedzą, czy wymóg używania karty przez posiadacza karty zostanie spełniony. Proste.
_________________
Tak że = a więc, i dlatego. Także = również. Tak, że (z przecinkiem) = do tego stopnia, że
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4310 PostWysłany: 13 Wrz 2024 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 403
niebieski
Tjw1978 napisał(a):
Pytanie dodatkowe. Karta zamówiona dziś. Pewnie kilka chwil na pojawienie się w systemie potrzeba.

Czy we wrześniu do wyrobienia jest cały limit 3000?? Czy procentowo zmniejsza się.
Ja dostałem wirtualną po 3 dniach (wczoraj wieczorem). Wg apki limit cały jest do wyrobienia we wrześniu. Niestety nie zdążę, bo wylatuję.
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4311 PostWysłany: 13 Wrz 2024 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 403
niebieski
januszmk napisał(a):
@Raffles jak duzo robisz transakcji w walucie - to zawsze mozna podpiac do curve.
co do tych 15k mil - dla klientow premium trzeba wydac 75k pln. trzeba tez pamietac ze w miesiacu max mozna dostac 5k mil
A curve nie będzie traktowany przez nich jako transakcja na "wirtualną portmontkę", przy v. Platynoweh 3% prowizji?
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4312 PostWysłany: 13 Wrz 2024 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1413
srebrny
Zwykłe transakcje nie, ale jak będziesz doładowywał portmonetki, to z prowizją.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorz84 lubi ten post.
 
      
#4313 PostWysłany: 14 Wrz 2024 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2983
Loty: 444
Kilometry: 839 448
złoty
grzegorz84" napisał(a):
Ja dostałem wirtualną po 3 dniach (wczoraj wieczorem). Wg apki limit cały jest do wyrobienia we wrześniu]. Niestety nie zdążę, bo wylatuję.


Zapis w apce jest błędny. Limit należy wyrobić w pierwszym pełnym miesiącu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Michal Szyszka lubi ten post.
Michal Szyszka uważa post za pomocny.
 
      
#4314 PostWysłany: 15 Wrz 2024 13:08 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2468
srebrny
Z tego co zrozumiałem o kartę dodatkową nie da się zawnioskować inaczej niż podczas wizyty w oddziale. Mam takie pytanie - czy podczas tej wizyty po prostu wypełnia się i podpisuje wniosek o kartę dodatkową, czy trzeba się przygotować na dostarczanie jakichś dokumentów itp.?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4315 PostWysłany: 15 Wrz 2024 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 575
niebieski
Tylko kilka podpisów na kilku kartkach. Jeżeli nie ma danych osoby w banku to chwilę dłużej. Na końcu wybierasz pakiet dla karty dodatkowej. Ja brałem dla żony i w sumie trwało to około pół godziny. Pamiętaj, że dla karty dodatkowej (platyna lub złoto) trzeba również spełnić wymóg aby uniknąć miesięcznej opłaty za obsługę karty. Jak chcesz tylko jako zabezpieczenie mil to bierz darmowy standard.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
lluukk uważa post za pomocny.
 
      
#4316 PostWysłany: 15 Wrz 2024 23:10 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 597
niebieski
Czy doładowując kartą kredytową z Żubrem Miles & More konto, a tym samą konto Revolut są doliczane jakieś opłaty lub zmienia sięsposob lub czas korzystania z Revolut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4317 PostWysłany: 16 Wrz 2024 07:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 403
niebieski
ted07 napisał(a):
Czy doładowując kartą kredytową z Żubrem Miles & More konto, a tym samą konto Revolut są doliczane jakieś opłaty lub zmienia sięsposob lub czas korzystania z Revolut.
Tak, w platynowej wersji pobiera prowizję 3%.
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4318 PostWysłany: 16 Wrz 2024 10:07 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1038
Loty: 130
Kilometry: 249 917
niebieski
lluukk napisał(a):
Z tego co zrozumiałem o kartę dodatkową nie da się zawnioskować inaczej niż podczas wizyty w oddziale. Mam takie pytanie - czy podczas tej wizyty po prostu wypełnia się i podpisuje wniosek o kartę dodatkową, czy trzeba się przygotować na dostarczanie jakichś dokumentów itp.?


Musisz oczywiście być z osobą, dla której ma być karta dodatkowa. Wszystko - przy rozgarniętym pracowniku - potrwa do godzinki max.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4319 PostWysłany: 16 Wrz 2024 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1413
srebrny
Przy mniej rozgarniętym (czyli standard w pekao) pójdziesz raz żeby założyć kartę, drugi raz, bo babka nie założyła bankowości internetowej dla nowego klienta, więc nie możesz zarządzać kartą i trzeci raz, bo cośtam zrobiła źle z przypisaniem karty i nie da się jej aktywować :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4320 PostWysłany: 16 Wrz 2024 10:39 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1038
Loty: 130
Kilometry: 249 917
niebieski
Pełna zgoda. U mnie miała specjalną instrukcję na papierze do tego :)

1. Wniosek o kartę dodatkową
2. Otwarcie bankowości internetowej, względnie konta przekorzystnego (darmowego, jeśli bez karty)
3. Podpisanie aneksu do karty kredytowej (sam wniosek nie wystarczy).

Tak to wyglądało u mnie i zajęło koło 40 minut, bo się spieszyłem.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4320 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 212, 213, 214, 215, 216

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group