Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13531 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 677  Następna
Autor Wiadomość
#1581 PostWysłany: 24 Sie 2015 14:14 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3636
srebrny
Mnie przez całe lato meldunki w Places zaliczały się na bieżąco, co jest aż dziwne jeśli się pamięta historię tej appki. :D Reklamuj bo to musi być jakiś błąd na twoim koncie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Meksyku (Los Cabos). Loty (z walizką) z Warszawy i noclegi w hotelu Hampton Inn za 5367 PLN 10 dni w Meksyku (Los Cabos). Loty (z walizką) z Warszawy i noclegi w hotelu Hampton Inn za 5367 PLN
Tydzień na Maderze z wyżywieniem za 2509 PLN. Wylot z Katowic Tydzień na Maderze z wyżywieniem za 2509 PLN. Wylot z Katowic
#1582 PostWysłany: 24 Sie 2015 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 265
Loty: 140
Kilometry: 285 616
niebieski
Skorzystałem ze skandynawskiego bonusu 8000 pkt po 3 pobytach po 2 noce każdy. Po pierwszym pobycie 1000 punktów naliczyło się prawidłowo (mam szwedzki adres w ustawieniach Le Club). Stawka za pobyt najniższa możliwa (private sale), więc w tym rozumieniu promocje sumują się ;-) Ktoś pisał, że punkty się w tym dealu nie naliczają, więc od razu prostuję :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1583 PostWysłany: 24 Sie 2015 15:32 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3636
srebrny
A zmieniałeś adres z polskiego czy otwierałeś nowe konto ze szwedzkim adresem i na nim robisz promocję?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1584 PostWysłany: 24 Sie 2015 15:46 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3116
złoty
tygrysm napisał(a):
Skorzystałem ze skandynawskiego bonusu 8000 pkt po 3 pobytach po 2 noce każdy. Po pierwszym pobycie 1000 punktów naliczyło się prawidłowo (mam szwedzki adres w ustawieniach Le Club). Stawka za pobyt najniższa możliwa (private sale), więc w tym rozumieniu promocje sumują się ;-) Ktoś pisał, że punkty się w tym dealu nie naliczają, więc od razu prostuję :-)

Mam oficjalną odpowiedź z Accora z potwierdzeniem,że się łączą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1585 PostWysłany: 24 Sie 2015 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 265
Loty: 140
Kilometry: 285 616
niebieski
Misiatek napisał(a):
A zmieniałeś adres z polskiego czy otwierałeś nowe konto ze szwedzkim adresem i na nim robisz promocję?


zmieniałem adres i robię na moim dotychczasowym. Gdzieś wyczytałem, że to że nastąpiła zmiana adresu na stronie internetowej nie znaczy, że adres się zmienił w systemie Le Club i taka zmiana może potrwać nawet ponad tydzień-dwa. Dlatego też niektórym te bonusy mogły się nie pozaliczać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek uważa post za pomocny.
 
      
#1586 PostWysłany: 24 Sie 2015 16:22 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
jasiub napisał(a):
tygrysm napisał(a):
Skorzystałem ze skandynawskiego bonusu 8000 pkt po 3 pobytach po 2 noce każdy. Po pierwszym pobycie 1000 punktów naliczyło się prawidłowo (mam szwedzki adres w ustawieniach Le Club). Stawka za pobyt najniższa możliwa (private sale), więc w tym rozumieniu promocje sumują się ;-) Ktoś pisał, że punkty się w tym dealu nie naliczają, więc od razu prostuję :-)

Mam oficjalną odpowiedź z Accora z potwierdzeniem,że się łączą.


Bo tu żadnej sensacji nie ma. Cena za jaką kupujemy nie ma znaczenia - nie łączą się ( w teorii) tylko promocje punktowe - a więc teoretycznie nie może naliczyć się nam bonusowa il. punktów z 2 promocji - ale cena noclegu nie jest istotna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1587 PostWysłany: 25 Sie 2015 09:28 

500 pkt. w Mercure i Novotel w Europie Wschodniej.

Opis ze strony Accor:
"BECAUSE YOU DESERVE IT! BREAKFAST INCLUDED, 15% DISCOUNT ON GASTRONOMY, SUIT COVER AND 500 POINTS!


WORK. STAY. RELAX.
And enjoy our unbeatable package specially designed for you, including privileged benefits perfectly tailored to suit your traveling preferences during your next business trip.

Book your next stay at our Novotel and Mercure hotels in Hungary, Czech Republic, Romania, Poland, Slovakia, Bulgaria and Lithuania till 22nd October 2015 and benefit from our members exclusive package for Silver, Gold and Platinum: breakfast included, 15% off on food and beverage, locally inspired suit covers and 500 bonus points!

Do not hesitate! Book now and enjoy a great business travel experience with us!

The offer is avaiable after logging in to the Le Club Accorhotels member's account."
Góra
 PM off  
      
#1588 PostWysłany: 25 Sie 2015 11:13 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 40
"The offer is available from Sunday to Thursday."


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 27 Sie 2015 10:10, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1589 PostWysłany: 25 Sie 2015 18:56 

Za pobyt w Beneluxie:
Classic 200 pkt.
Silver 300 pkt.
Gold 400 pkt.
Platinum 500 pkt.

Rezerwacja do 6.09.2015. Pobyt przed 30.09.2015:
Góra
 PM off  
      
#1590 PostWysłany: 27 Sie 2015 02:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 211
Loty: 29
Kilometry: 29 080
niebieski
Słuchajcie, jak to jest z tą rezerwacją noclegów z punkty? Czy już nie można tego zrobić online? Bo praktycznie przy żadnym hotelu nie wyświetla się taka informacja...
_________________
FOODIES w podróży

Kanał na YouTube: https://www.youtube.com/@FOODIESwpodrozy

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1591 PostWysłany: 27 Sie 2015 08:37 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
ja sprawdzałem i idzie normalnie. jest wybór ile punktów chcesz wykorzystać i pokazuje ile jest dopłaty w PLN
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1592 PostWysłany: 27 Sie 2015 09:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 437
@kubucha, nie wiem gdzie szukasz hotelu, ale rezerwacje z wykorzystaniem punktów działają nadal bez problemowo... dla wielu bez tej opcji spanie w hotelach Accora straciłoby jakikolwiek sens ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1593 PostWysłany: 27 Sie 2015 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 265
Loty: 140
Kilometry: 285 616
niebieski
Funkcja działa, ale nie jest możliwa przy wszystkich stawkach. Oczywiście przy tych najniższych ją wyłączyli... :twisted:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1594 PostWysłany: 27 Sie 2015 12:07 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3636
srebrny
Nie zawsze. Często dla najniższych, przedpłaconych na 30 dni, też można wykorzystać punkty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1595 PostWysłany: 27 Sie 2015 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1224
srebrny
tygrysm napisał(a):
Funkcja działa, ale nie jest możliwa przy wszystkich stawkach. Oczywiście przy tych najniższych ją wyłączyli... :twisted:

Ale kiedy wyłączyli ? Przy niektórych promocjach (np. private sales) nigdy nie było takiej możliwości).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1596 PostWysłany: 27 Sie 2015 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2939
niebieski
Jak ostatnio szukałem np w Berlinie to tez nie miałem tej opcji przy żadnym hotelu ktory sprawdzałem. Ostatecznie użyłem Vouchera.


Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1597 PostWysłany: 27 Sie 2015 17:19 

mezzo napisał(a):
Ale kiedy wyłączyli ? Przy niektórych promocjach (np. private sales) nigdy nie było takiej możliwości).


Kilka pierwszych dni private sales nie było możliwości płacenia punktami, a później się pojawiła taka opcja. Accor jest nieprzewidywalny. Wszystko się może zdarzyć.
Góra
 PM off  
      
#1598 PostWysłany: 27 Sie 2015 18:37 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3340
srebrny
Nowa promocja do zdobycia do 60000 punktów.

http://www.accorhotels.com/gb/leclub/ho ... xtor=AL-40
wszystkie marki z wyjątkiem Ibisa:

You will benefit from 1,000 points from the 1st to the 5th stay, 2,000 points from the 6th to the 10th stay, 3,000 points from the 11th to the 15th stay, 4,000 points from the 16th to the 20th stay, 5,000 from 21st to 22nd stays.

Konieczne jest włączenia automatycznej zamiany punktów na mile Flying Blue (ale jak wynika z poprzednich promocji jest szansa że uda się zablokować punkty przed automatycznym przelaniem)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pawi lubi ten post.
pawi uważa post za pomocny.
 
      
#1599 PostWysłany: 27 Sie 2015 19:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9027
Tak tylko powiem, u mnie na promocję majową 10k załapała mi się także rezerwacja z 27.04
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1600 PostWysłany: 27 Sie 2015 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2077
srebrny
SPLDER napisał(a):
Nowa promocja do zdobycia do 60000 punktów.

http://www.accorhotels.com/gb/leclub/ho ... xtor=AL-40



Mogę prosić o dokładne przetłumaczenie tego pkt:

6. Any consecutive stays (check-out and check-in the same day) in the same hotel, will be considered as a single stay. This single stay will be eligible once to the “Accorhotels welcomes you back with more” offer.

Nie jestem pewien czy dobrze go rozumiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13531 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 677  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group